Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kel fel szünet nélkül...

Miért kel fel szünet nélkül fél óránként 7 hónapos babám?

Figyelt kérdés
Mostmár hetek óta van ez, napközben is és éjjel is, folyton sírva kel és nagyon nehezen alszik vissza.Hiába húzom az altatást hogy fáradtabb legyen, vagy etetem meg tejpéppel hátha éhes és nem elég amit szopik alvás elött, adtam fájdalomcsillapitot is ha a foga miatt lenne, semmi nem használ
2013. jan. 17. 22:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Együtt alszom vele és igény szerint szoptatom éjjel is.
2013. jan. 17. 22:53
 2/3 kíváncsicska ***** válasza:
20%
Növekedési ugrás is lehet.De azt tanácsolom (ha szerinted a mennyiségnek elégnek kell lennie amit evett) éjszaka ne szoptasd meg, max adj neki vizet,mert hozzászokik.Nekem 1 évesem kezdett rosszul aludni éjszakánként megszoptattam, mert attól megnyugodott.Odáig fajult a dolog hogy fél óránként rajtam csüngött (addig soha nem aludt köztünk és éjszaka is max 2szer kelt,de 11 hónaposan átaludta az éjszakát).3 kemény éjszakánkba telt míg erről leszoktattuk.Cumit kapott (mert cumizik) cici helyett.3. éjszaka már csak 1szer kelt.Előtte iszonyú 1 hónapot éltünk át.De adhatsz neki homeopátiás szert is.Vibrucol kúp (kúra szerűen 2 db/ nap) chamomilla 15 ch akár negyed óránként is.Ezek fogzásra is jók.De ha bemész patikában (ahol értenek is a homeopátiához) elmondod milyen tüneteket produkál a babád adnak rá szert.Ezzel ártani nem ártasz, max nem használ (és kidobtál pár ezer forintot) de alternatívának ez is jó lehet.Amúgy nekünk a fent említett 2 szer a fogzás elején használt.
2013. jan. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem ez vagy szeparációs szorongás, vagy növekedési ugrás, mindkettőnek ideje van már nálatok. szerintem éppen hogy szoptasd éjszaka, ahányszor kel, mert mindkettőt így lehet a legkönnyebben átvészelni. HA szorongás, az pár hét, ha a tejszaporítás miatt van, az pár nap alatt rendeződik.
2013. jan. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!