Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hetes babamvan es az baj e...

3hetes babamvan es az baj e hogynincs mindenap szeklete? Vagy mit tegyek hogy legyen? A kormit mivel vagy hogy szabad vagni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem baj, 3-4 nap múlva rásegíthetsz hőmérővel, ha úgy látod, hogy szenved tőle. A körmét akkor vágd ha alszik, vagy miközben eszik, vágja le valaki.
2013. jan. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem sem kakilt, csak ha meghőmérőztem.Azt mondták, amég anyatejes, addig nem baj, mert a nagy része teljesen felszívódik. Akkor hőmérőztem már meg ,amikor láttam hogy kezdi zavarni, hogy nem kakil. Persze nem sűrűn, mert az sem egészséges, dehát muszáj volt,mert már szenvedett.A körmét én levágtam , azokat a kiálló darabokat, amikkel karmolta magát. De nem volt ilyenkor még rendszeres körömvágás !
2013. jan. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Anyatejes babáknál olyan is lehet, hogy 1 hétig nincs, mert teljesen felhasználja a baba szervezete.

A kisfiam kezdetektől kapott az anyatej mellé kiegészítésként tápszert is, neki általában 2 naponta volt széklete, de volt, hogy 4 napra. Amióta elfogyott a tejem, van minden nap kaki.

2013. jan. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!