Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi pépet ehet 1 nap egy 5...

Mennyi pépet ehet 1 nap egy 5 hós baba? Minden nap picivel többet adjak neki? A pép nem vált ki allergiás reakciót? A péppel is ebéd előtt kell kezdeni és nem este?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:

ha tápszeres volt, nem lesz allergiás a pépre.

Tízóraira kell adni, először 2 evőkanál pépet elkészítve vízzel, majd 3, majd 4.

2013. jan. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tízóraira jó, vagy volt hogy én uzsonnára adtam neki du. 4 óra körül.
2013. jan. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, h mennyit ehet! Amennyit hajlandó. Az én fiam sose kóstolgatott semmit! Elsőre befalt mindenből annyit, amennyi tápszert amúgy is ivott volna. Mi kapásból kiváltottunk vele egy étkezést.


Azért érdemes tízórainak adni eleinte (mint minden új kaját is), mert ha allergia jelentkezne, akkor délutánra/estére biztos kijön rajta. Ha viszont este kap először, nagy valószínűséggel nem fogsz mellette ott ülni éjjel, h nem e lesz allergiás esetleg, és vigyed az ügyeletre.


Allergiás bármire lehet. Ha nem hipoallergén pépet kap (gondolom nem HA), akkor arra is.

2013. jan. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!