Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más 7 hónapos baba is sírva...

Más 7 hónapos baba is sírva fakad ha kifújod előtte az orrod?

Figyelt kérdés

Az én kisfiam olyan éktelen sírásba tör ki, mint akit nyúznak! Látszik rajta hogy szabály szerűen meg van rémülve! De nem a hangoktól, mert volt olyan hogy csak a zsepivel megtöröltem az orromat, tehát nem fújtam és mégis sírás lett a vége!

Mitől lehet ez? Van valami tippetek? Más is tapasztalt már ilyent?


2009. aug. 31. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém nevet rajta.
2009. aug. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én babám is odakapta a fejét régebben, nem sirt, de látszott h fél ő is. Most már úgy látszik hozzászokott - legalábbis nem nagon reagál rá.
2009. aug. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valahol olvastam a bilire szoktatásnál, hogy egyes gyerekek sírva fakadnak, ha előttük öntöd a bili tartalmát a vécébe, mert úgy élik meg, mintha egy részük, valami belőlük lenne, ami a bilibe került, és most elveszítik, vagy ilyesmi. Nem ilyesmiről lehet szó???

Vagy a zsebkendőtől fél?? Hogy reagál, ha a zsebkendőt a kezébe adod?


Nem hallotam még ilyen esetről, de észrevettem, hogy bizonyos dolgoktól, pl nagyobb-hangosabb tárgyaktól mintha félne. Ilyenkor átölelem, hogy biztonságban érezze magát, közelebb megyünk a dologhoz, picit hozzáérhet az újjával, de nem erőltetem, esetleg második ilyen próbálkozásra odamerészkedik az ujjával, óvatosan megérinti, majd kezébe fogja, sokadszorra már játszik vele, persze még csak akkor, ha átölelem, majd később teljesen megszokja, egyedül is eljátszik vele.

2009. aug. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Az én 8hónapos kisfiam akkor sír,ha tüsszentek.
2009. aug. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az enyém is nevet rajta.

Nem tudom, mitől lehet nálatok a sírás.

2009. aug. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6 hós lányomat is elkapja a sírás ha fújom az orromat. Párom múlthéten megvolt fázva, volt sírás rívás mikor szerencsételn fújta az orrát.
2009. aug. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!