Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba-mama ágyról (babaöböl)...

Baba-mama ágyról (babaöböl) mi a véleményetek? Valóban az ággyal egy síkban lehet használni őket?

Figyelt kérdés

Kérem azok válaszoljanak, akiknek van!

Hány hónapig volt jó?


[link]


2013. jan. 22. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nem ilyen van de ugyanigy mellettem van egy ikeas kisagy. Annak is leveheted a racsait szerintem es az sokaig hasznalhato. De jopofa ez amit kerdezel, nem is tudtam h van ilyen..
2013. jan. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szia, ez nekem is nagyon tetszett! :-)

mióta beindult a fogzás, a kicsim csak mellettem hajlandó aludni, ezért úgy gondoltam valami ilyesmi nekünk is kellene, mert így elég kényelmetlen..:-)

nem teljesen, de leraktam a kiságyat, leszedtem fél oldalát és odahúztam, és pontosan egy szintben volt az ágyunkkal..:-)

probléma megoldva ;)

a kérdésedre válaszolva: nem sokáig jó szerintem elég kicsinek tűnik, olyan 4-5 hónapos korra saccolom, de mintha láttam is volna valahol kiírva, hogy ilyen idős korig használható.

2013. jan. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősünknek volt és imádták, igen, az ággyal egy síkban volt nekik, arról fogalmam sincs, meddig használták.

De ha ikeás kiságyat is tudod az ággyal egy síkba helyezni, akkor jobban megéri árban, mert tuti tovább tudod használni.

2013. jan. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekünk volt, nagyon szerettük, tényleg nagyon praktikus dolog. A magassága állítható, így lehet a nagy ággyal egy szintben használni. Persze ha teljesen odatolod az ágyhoz, akkor is lesz pár mm-es rés az ágy és a kiságy között, de ez nem zavaró.

Kb 5 hónapos koráig tudtuk használni.

2013. jan. 23. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!
2013. jan. 23. 08:10
 6/11 A kérdező kommentje:

Ma megrendeltem ezt állítólag 5 nap múlva érkezik :)


[link]


27600Ft-ért adták postával matraccal kiszállítva. Ahogy néztem szerintem szuper az ára is. Nagyobb,mint amit itthon árulnak, és bükkfából van.

2013. jan. 23. 21:12
 7/11 anonim válasza:
Már Magyarországon is lehet kapni ilyet! :) Lilibel a neve, nekünk ilyen van és nagyon szeretjük, bár még nem régóta használjuk így nem tudom meddig lesz jó... www.lilibel.hu lehet rendelni, szerintem megérte megvenni akármeddig is lesz jó, mert sokat kel a picim szopizni.
2013. júl. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Amennyiben valaki rákeres erre a kérdésre, leírom a tapasztalataimat. Az ágy szuper. Nagyon jól bevált. A baba 5 hónapos koráig hasztáltuk, de már nagyon kúszik, így nem szabad otthagyni benne egyedül. Teljesen a matracunk síkjába lehet tenni.

Hátránya:

légzésfigyelőt nem lehet vele használni, mert ha összeér a matracotok, akkor a te mozgásodat is érzékeli. Ha a kettő között lyukat hagytunk, akkor meg belefordult a baba, vagy beszorult a keze. Vásárolt áron adtam el.

Összességében ajánlom.

2013. júl. 12. 14:31
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekünk is ilyen volt, és én is imádtam, nagyon praktikus kis ágy. Mi direkt emiatt pelenkára csíptethető mobil légzésfigyelőt használtunk, így ezzel sem volt gond.

Szintén 5 hónapos korig használtuk.

2013. júl. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 halmzsu válasza:

Sziasztok!

Én a bamam kiságyakat ismerem: [link]

Nagyon szép, igényes, állítható a magassága is!

2013. okt. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!