Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esti mély alvásra tudtok...

Esti mély alvásra tudtok tippet? 4 hónapos kislányom minden este 4-szer kel, ebből többször fél egy óra hosszát is nyűglődik.

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogyan alszotok?
2013. jan. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet a foga miatt is. Nekünk tegnap este amiatt nyűgösködött, másfél óra altatás után sem aludt. Glicerinnel megmasszíroztam az ínyét, utána két perc múlva már édesen aludt. Ugyanennyi idős.
2013. jan. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egy kis levendulaolajat párologtatni a lakásban, az nyugtatólag hat a picikre. Valóban lehet a foga is!
2013. jan. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hogy kell kérnem azt a glicerines krémet a patikában? van neve? Mellettem alszik este.Köszönöm a levendulás dolgot, van neki párnába. Párologtatni nem szeretnék,mert azt írják sok helyen ,hogy kisbabáknál nem lehet.
2013. jan. 24. 14:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Azzal a glicerines ecsetelővel csináltam, amit szájpenész ellen adnak.
2013. jan. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Glycerinum boraxatum a neve. De kimondottan fogzásra van Dentinum vagy Dologél is, úgy tudom. Én azért a glicerinest használtam, mert olyan komoly fájdalmai nincsenek, inkább viszket az ínye szerintem, és nem akartam, hogy gond (szájpenész) legyen abból, hogy a szájába nyúlkálok (bár tiszta a kezem, de ki tudja).
2013. jan. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*Dentinox, nem Dentinum, bocsi.
2013. jan. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! És honnan tudhatom,hogy a foga jön e biztosan? Vagy nem ártok vele ha véletlenül "félre diagnosztizálom" és így használom ezeket a szereket?
2013. jan. 25. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!