Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mindig ugyanabban az...

Miért mindig ugyanabban az időben ébred?

Figyelt kérdés
4,5 hónapos a babám, másfél hónapja nagyon rosszul alszik, már forog, és négykézlábazik is, de az elmúlt 4-5 napban is este 8kor elalszik, fél11kor ébred, és onnan fél 5ig 20-30-60 percenként felébred, és egyszerűen nem tudom mi lehet agond. Fűtés, pelus, kaja, ruha már mindent kipróbáltunk. Kenem az ínét is, dentinox-szal van amikor elég, de legtöbb esteben csak cicin alszik vissza. Van hogy eszik rendesen, de legtöbbbször csak bekapja szív rajta 2-3-at és alszik is. Cumizik,de cumival nem tudom visszaaltatni
2013. jan. 24. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát anya közelségére vágyik! Ennyi! :)
2013. jan. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mozgásfejlődés! El fog múlni, még 1 kis kitartás! :) Nekem minden mozgás, növekedési ugrásnál ezt csinálja a lányom. Rendszerint 1 hétig tart kb. Ne itasd vízzel ilyenkor, vagy ilyesmi... az éhség más... De figyelj oda, mert utána könnyne megszokja, h ha kel mész! Csak menj be, simizd meg, vagy tedd a kezed a hátára, de ne vedd fel, vagy ilyenek!
2013. jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem is mozgasfejlodes, de nalunk ez 2 honapig tartott, mert mindig jott valami uj, es allandoan azt akarta gyakorolni, en magam melle vettem, igy jobban aludt, nekem konnyen visszaszokott aztan a kisagyba, magatol akart visszamenni, de toled fugg milyen megnyugtato modszert valasztasz
2013. jan. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!