Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol találok Budapesten olyan...

Hol találok Budapesten olyan turit, ahol nagy választék van NEXT ruhákból és az állapotuk is jó?

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Pesten nem tudom, de facebookon vannak csoportok ahol mindenki rak fel rucikat,mindenfélét. Csak írd be a keresőbe hogy next ruha vagy vmi hasonlót.
2013. jan. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Anyósom a Keleti pályaudvarnál, a Háda Angol használt ruhaboltból szokott hozni nagyon sok Next márkájú kisruhát,és egyiken sem látszódott még,hogy volt használva,volt olyan,amin még a cetli is rajta volt. Én még nem voltam ott,de anyósom elmondása szerint ott van a legnagyobb választék babaruhákból,és azok közül,amiket hozott,nagyon sok Next márkájú.
2013. jan. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, a Rákóczi úton, kb. félúton a Blaha és a Keleti között van egy Háda, ahol csak gyerekruhák vannak. Nem csak Next, de csupa márkás, nagyon jó állapotúak, mintha újak lennének. Én alig bírtam magam visszafogni, hogy ne vegyek meg mindent, de így is egy kisebb vagyont hagytam ott, pedig csak sapkát akartam venni a 7 hónapos kisfiamnak.
2013. jan. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köki terminálba, a Hádába nagyon sok next gyerekcucc van!!
2013. jan. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!