Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen itató tanuló pohárból...

Milyen itató tanuló pohárból tud legkönnyebben inni a baba?

Figyelt kérdés
MAM-osat vettem, de nem tud belőle inni a 10 hónapos kisfiam. Már jó ideje próbálgatja, de nem tudja szívni. Próbálgassuk még vagy vegyek másikat? Igazából elég drága ahhoz, hogy 4-5 félét kipróbáljunk. Fontos lenne, hogy csepegésmentes legyen. Ezért nem a rendes pohárral próbálkozunk.
2013. jan. 25. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
nálunk a cseppmentes is csak 1 hétig volt az,mert a fiam önállóan ivott belőle,rágcsálta és így kitágult az itatórész,már nem zárta el a folyadék útját,szóval mostmár csepeg ha felfordítom,de azért nem veszek másikat,vizet iszik és az felszárad,nincs vele gond :)A miénk Nuby-s
2013. jan. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én rögtön pohárral próbálkoztam, kb 1hónap alatt megtanult belőle inni.
2013. jan. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk soha nem volt cumisüveg vagy tanuló pohár, egészen csecsemőkora óta normális pohárból kapott inni, amiből mi is iszunk. Nem emlékszem pontosan, mikor kezdett maga próbálkozni az ivással, de elég korán megtanulta rendesen fogni és hasznáni a poharat. Nem mondom, hogy sose borította magára az italt, de hát egy gyerek mindig kosszal, ragaccsal jár :)
2013. jan. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az én kisfiam nagyon keveset iszik egyszerre, csak kortyokat. Azt is pohárból itassam? Úgy kell utána szaladgálni egy-egy kortyért. Éjszaka maradjon a cumisüveg?
2013. jan. 25. 10:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Melyik Mamosat, aminek a belsejében karika van?
2013. jan. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen. Pohárból mehetnek a kortyok, aztán amikor biztosabban érzi, akkor úgyis többet fog inni, végül már majd megy önállóan is neki. Amíg nem megy a nappali ivás, adni az éjszakára maradhat a cumisüveg.

Nálunk most pohár helyett, ha elmegyünk valahova a fél literes nestea üveg vált be, mert elég nagy a szája, de a kubus üveg is nagyon jó :)

2013. jan. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet kemény neki a csőre, nálunk is ezt volt. Vegyél oylat először ami szilikonos, pl. nagyon jó a Müller saját márkása (ami egyénként nuby), később jó pl. a tommee type is
2013. jan. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

[link]


Ez van nekünk.

2013. jan. 25. 13:33
 9/9 anonim ***** válasza:
mi ugyanezzel küzdünk, nekem most tanácsolták, hogy Nuk vagy Nuby-t vegyek, amiknek szilikon a szívókája. nekem szimpi, kipróbálom. én is tommy-t vettem, abból nem tud szívni, csak csiszolja a fogaival a kemény műanyagot, amikor pedig szomjas és nem jön, kiborul.
2013. jan. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!