Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden babának az alsó középső...

Minden babának az alsó középső fogak jönnek ki először? Van olyan, akinél ez nem így történt?

Figyelt kérdés
Kicsit meg vagyok ijedve,mert mindenütt azt olvasom,h azok az első fogak,kislányom most múlt 9 hónapos,kijött nagy kín lódással egy foga oldalt,és úgy látom készülődik egy másik,de az meg a másik oldalt...Középen semmi.Nektek melyik jött először?Mikor vigyem orvoshoz,de nem akarom,h kinevessen,nem tudom mi a normális..
2013. jan. 25. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
A fiamnak 6 hónaposan jött ki az első foga felül. Azóta már 10 hónapos és felül van 4 foga alul pedig 3, és most jön a 4.-dik. Nekem azt mondta a védőnő, hogy semmi "baja", az nem rendellenesség ha nem a nagy könyvben megírtak szerint történik valami.
2013. jan. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2013. jan. 26. 17:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiamnak 10 hósan jött ki fent jobb oldalon a szemfoga. Úgy nézett ki mint egy banya. Vicces volt. Aztán lent az első kettő. Most meg fent a bal szemfog. Így meg olyan mint egy vámpír. :D A doki azt mondta semmi baja. Nem mindenkinek sorba nő.
2013. jan. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ne haragudj, de sírtam a nevetéstől.
2013. jan. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk fölül jött az egyik metszőfog, mi hókuszpóknak hívtuk, aztán jött alul a két középső és a fölső melletti, egyszerre a három. Aztán megint összevissza jött a többi. 19 hónapos és most bújt ki az utolsó. Kijön mind, az nem baj ha nem sorba! :-)

Aranyos volt mikor az egy szem fölső fogával mosolygott.

2013. jan. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves hármas engem is jól megnevettettél! :)

A kérdésre is válaszolva semmi baj, ha nem az alsó középsők jönnek ki, bár az a szokványos, de ettől még másmilyen sorrend is normális.

2013. jan. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi nagyon mindenkinek,most már nem is aggódom,viccesen nézhettek ki a babáitok,de az enyém is kezd érdekesen festeni,ha mosolyog...
2013. febr. 1. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!