Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti ki szoktátok vasalni a...

Ti ki szoktátok vasalni a babátok ruháit?

Figyelt kérdés
Fél éves, minden ruháját és egyéb dolgát 60 fokon mosom. Baj, ha nem vasalom ki? Eddig mindig kivasaltam, de túl sok időt vesz igénybe, és nem hagy egy percre sem nyugton a fiam:)
2013. jan. 29. 01:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem vasalom ki. Van hogy naponta 2x is atoltoztetem "baleset" miatt, dehogy vasalom. Szerintem felesleges.
2013. jan. 29. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Én vasalom általában akkor mikor apa itthon van.
2013. jan. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Én vasalom, akkor, amikor alszik. Most két éves, de mindig így csináltam. Vagy akkor, ha valaki más foglalkozik vele, de sosem volt kérdés, hogy a gyűrött ruháit kivasalva adom-e rá, vagy sem. Természetesen ami nem gyűrődik, azt fölöslegesen én sem vasalom, ugyanígy teszek a saját ruháinkkal is.
2013. jan. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Vasalom.
2013. jan. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Dehogy vasalom. Semmi értelme. Pamut ruhákat hord, kiteregetm szépen megszárad és kész tök felesleges vasalni.
2013. jan. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
sosem vasaltam ki a ruháit, főleg, hogy hamar lebukta-átkakilta a pelenkát, napi 3-4* öltöztettem...Persze ha csinit adsz rá, azt vasald ki
2013. jan. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Én vasaltam, de időhiány miatt már nem vasalom. Ha lenne rá időm vasalnám!
2013. jan. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
Első 1-2 hónapban vasaltam,utána már csak a badykat.Most lesz 6 hónapos,csak azt vasalom ami gyűrött.
2013. jan. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
vasalom,de én csak 40fokon mosom.
2013. jan. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

Az elsőnél még 1 éves koráig vasaltam.

A 2.-nál már csak elsőre vasaltam ki (amikor még meg sem született, csak már összekészítettem a ruháit); utána sose vasaltam.


Gondolom a fertőtlenítés miatt akarsz vasalni. Bár szerintem a 60 fok elég, de ha aggódsz, és vasalni nincs kedved: a DM-nek van fertőtlenítő öblítője: Denkmit Hygiene-Spüler. Nem drága. Én időnként használom, ha sok a "balesetes ruha", illetve betegségek után is, meg néha csak úgy. A Sanytol-nak is van ilyenje (szintén kapható a DM-ben), de az drágább is, meg én utálom a szagát, de a sima DM-es szerintem tök jó.

2013. jan. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!