Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kapom kézhez az anyaságit?

Mikor kapom kézhez az anyaságit?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok,nem pénzéhségből kérdezem,de ma kaptam a MÁK-tól egy levelet,hogy kiutalták az anyasági támogatásomat,amit én postai úton kértem. Január 29-én adták fel a levelet,szerintetek mikor fogom kézhez kapni? Mert holnap lenne egy kis dolgom és más sem lesz itthon,aki esetleg át tudná venni.Szóval a kérdés lényege,hogy szerintetek mikor ér ide? Előre is köszönöm
2013. jan. 31. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia.Sokkal jobb ha bank kártyára kéred..Nekem bank kártyára jön a gyed.3-án szoktam megkapni.A sogornőm postán kapja neki csak 8-ára ér ide.
2013. jan. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából lehet nem volt pontos a kérdésem,de arra lennék kíváncsi,hogy a postának mennyi idő az átutalás után az az idő,míg ideér a pénz. És ha holnap jönne meg esetleg és nem tudom felvenni akkor mi a teendő? Hogy fogom tudni felvenni? Be kell majd mennem a postára? Ne haragudjatok,de az első babám és nem tudom,hogy működnek ezek a dolgok..
2013. jan. 31. 17:29
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert,hogy ez nem a családival együtt fog megérkezni,ha kihozzák utalás után,vagy nem jól tudom??
2013. jan. 31. 17:45
 4/5 anonim ***** válasza:

nem együtt kapod. a családi,beadás után kb 3-4 hét sajna,de az anyasági(64.125ft)

ez fog a leghamarabb érkezni az ellátások közül.postai úton kicsit később,jobb bankszámlára kérni az ilyet.

legkésőbb 9-ig megkapod de még sokat is mondtam!

2013. jan. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

azt kihagytam hogy nem neked kell bemenni érte a postára

ha otthon vagy akkor a postás kihozza az összeget,alá kell írni mivel ez általában tértivevényes,ha nem vagy otthon épp,akkor hagy ott egy értesítőt,amivel bemész a postára és akkor ott átveheted az egyik ablaknál,,irataid legyenek nálad!

és holnap még nem fogod megkapni nyugi,mondom 6-9 nap az átfutási idő.

2013. jan. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!