Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt olyanok akik 2012...

Vannak itt olyanok akik 2012 tavaszán, nyarán szültek Budapesten?

Figyelt kérdés
Most, hogy növekszik a baba, és eltelik lassan az első év, hogy érzitek magatokat? Mi az ami az évben a legjobb volt, mi az ami a legrosszabb? Minden úgy alakult ahogy elterveztétek? Mi az ,ami miatt aggódtok még?Mennyire vagytok fáradtak?Mi volt a legcsodálatosabb élményetek?
2013. febr. 3. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Június 13.án született a kisfiam,el sem hiszem,hogy lassan 8 hónapos,nagyon gyorsan telik az idő.Néha nem könnyű velük a lánykám 4,5 éves,szerencsére ő nyugodt gyerek.A kicsi nem igazán szokott nappal aludni,így sajna csak este tudok pakolni takarítani,ha elaludnak.9kg 72cm.Karácsonykor 6,5 hónaposan felült,rá párnapra a kiságyba kapaszkodva felállt,mászik.Még csak 1 foga van,egy hete bújt ki.Elég sok mindent kóstolt már,szeret enni,még szopizik.3 hónapos koráig magától aludt el,beraktam a kiságyba,és már szunyált is,azóta pedig csak cicivel alszik.

(Bajcsyban szültem)

Nálatok mi a helyzet?Első baba?Hol szültél?Szoktatok járni valami foglalkozásra?(úszás,baba-mama klub)

2013. febr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Július 6-án szültem,a Szent János kórházban.Hihetetlen,hogy lassan hét hónapos,nagyon-nagyon gyorsan telik az idő.És azt hiszem ez az időszak a legeslegjobb az életemben,soha nem hittem,hogy ennyire lehet szeretni,sőt imádni egy ilyen kis pöttömöt.Mi volt a legcsodálatosabb?Azt hiszem minden,nem is tudok konkrétan kiemelni semmit,az,hogy életet adtam neki,a szoptatás örömei,hogy sosem üres a lakás,hogy itt van,és egyszerűen tényleg nem tudom azt mondani,hogy ez-vagy ez a legcsodálatosabb,mert minden olyan összetett,de az,hogy ő van nekem,az leírhatatlan...Rossz dolgot nem is igazán tudok mondani,a szülés utáni első nap nem volt túl jó,császáros lettem,és mit ne mondjak eléggé fájt.A kórház utáni napokban bele kellett jöjjek a dolgokba,de hamar ment,és nem volt se hasfájós,az éjszakát is végigalussza.Persze,sokat aggódtam/aggódok érte,de ez ezzel jár.Nap végére elfáradok,de hogy is fogalmazzak,nem vagyok úgymond görcsös,ha fáradt vagyok alszom délután a kislányommal,vagy délelőtt,nem mindig kelek fel reggel előbb,mint ő,ezzel arra akarok utalni,hogyha fáradt vagyok nem érdekel pl a házimunka,lefekszem vele és pihenek,vagy TV-t nézek.Akkor sincs semmi,ha egy nap valami ok folytán kimarad a séta,és emiatt a "lazaság" miatt nem érzem magam túlzottan fáradtnak.
2013. febr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia de örülök ennek a kérdésnek!!

Én Juli 19.én adtam életet egy gyönyörü, ám de nagyon hisztis lányzónak, már van egy 4,5 éves kisfiam!

3600gr.mal született 54 cm.rel, nagyon gyorsan és szépen fejlődik ,már 7 hónapos 8400 gr , és 68 cm, már mászkál négykézláb, feltérdel ,szavakat mond ,baba ,mama, apa, a nem szóra már majdnem hallgat, Már majdnem mindent eszik , kanállal is , Burgonyát paradicsomosan ,sütőtököt, répát, karfiolt, brokkolit , meg bébiételeket is ,tejpépet, banánt keksszel, babakekszet is rágcsál már ,mivel alul két fogunk már van ,és most egyszerre jön neki a 4 felső fogacska ,nagyon fáj neki ,szenvedünk is nagyon , reggel 220ml tápszer,

délben 200 gr főzelék plusz 100 ml tea

uzsira vagy tejpép egy adag ,vagy gyümi keksszel vagy csak gyülölcs

aztán 2 óra mulva egy -két babakeksz

majd vacsi 220ml Milumil jó éjt tápi

Sokat nevetünk ,játszunk vele ,irtó édes ha nevet mosolyog, bátyát nagyon szereti, irtó jó tesvér a bátyja!!

Hát minden jobb mint amit elterveztem,rosszabbra számítottam kisfiamból kiindulva!

Aliz a neve, a kisfiamnak meg Patrik Imádom őket ,csak nagyon fárasztó és nehéz!!szép estét

2013. febr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!