Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milupa Fermentált használó...

Milupa Fermentált használó Anyukák, Ti is adagolókanalanként 10 mp-ig rázzátok össze a tápszert?

Figyelt kérdés
Az 50%-osra gondolok.

2013. febr. 4. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én csak az egészet beleteszem egyszerre és úgy rázom! De miért kérdezed? Ha tudok segítek!!!
2013. febr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia,

Köszönöm!

Eddig így csináltam, mert így van ráírva a dobozra, nem kockáztattam. Ma már 2-3 kanalanként ráztam össze.

Őszintén szólva kíváncsi voltam, hogy van értelme kanalanként rázogatni, vagy lehet egyszerre is?

Gondoltam, aki kitalálta ezt, volt rá oka.

2013. febr. 4. 23:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem rázogattam soha kanalanként, beleteszem az egészet és összerázom. 8 hónapos a fiam, nem látom, hogy bármi probléma lenne ebből.
2013. febr. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. febr. 5. 09:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Leírom a tuti receptet:

1. Menj be (rendeld meg neten) egy biotechusa üzletbe. Vegyél egy 600 ml-es shakert. Több színben létezik :)

[link]

2. Mérd ki a kívánt mennyiségű szoba hőmérsékletűre hűtött (vagy tetszés szerint babás ásványvizet) és töltsd bele a shaker-be. Az adagókanállal rakd bele a megfelelő mennyiségű tápszert (az összeset!)

3. Rakd rá a szűrőt és a tetőt.

4. Rázd össze kb 10 mp-ig, majd egy kis időre nyisd ki a pici "csőr" részt.

5. Csukd vissza és rázd még 10 mp-ig.

6. Kész a csomómentes tápszer.

7. Melegítsd tetszés szerint 37 fokra.


Egészségére a babáknak.

Feszültségmentes napokat kívánok :)

2014. máj. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!