Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt ti hogy értelmezitek?...

Ezt ti hogy értelmezitek? Bővebben lent:

Figyelt kérdés
Amennyiben az idegentől való félelem 8 hónapos korban sem jelenik meg, akkor a kötődés sérülését feltételezhetjük a háttérben.
2009. szept. 4. 13:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Ezt egy cikkből idéztem. A kislányom 6 hónapos és nagyon szereti az embereket, A kocsiból nevet mindenkire, aki föléhajol, a gyerekekre rákiált, ha elmennek mellette, és "beszélget" hozzájuk, nevet ráj, uk. Egyszóval nem tudom elképzelni, hogy sírna, félne az emberektől.
2009. szept. 4. 13:52
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még nem hallottam. De nyugi, kialakulhat még. Az én kislányom kb. 6-8 hónapos kora között csinálta, hogy mindenkitől ordított, de csak ha a mi házunkban volt. Utcán simán szóba állt bárkivel. De aztán ezt is kinőtte, mindenkivel haver azonnal.
2009. szept. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

az én fiamnak egy időben volt olyanja,hogy egy-két mélyebb hangú embertől sírva fakadt.na meg most a sógoromtól(de ő nekem se szimpi)most 10hónapos és ő maga kéredzkedik oda szinte vadidegenekhez.viszont nekem,vagy az apjának is ott kell lennie.és mostanában sokkal ragaszkodóbb hozzánk.

szerintem hülyén hangzik ez a mondat.miért sérülne a kötődése?nem az a lényeg,hogy nyitott,barátságos emberke legyen?

2009. szept. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát ez az, az ember már ne is olvasson semmit...

Szóval Ti is úgy értelmeztétek, hogy a hozzánk való kötődése lehet sértült, ha más embereket szeret? Ez butaság...

2009. szept. 4. 14:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
gondolom ugy értik,hogy mivel mástól sem fél ezért nem kötődik annyira az anyához,mert ha kötődne legalább megijedne vagy elgondolodna.De szerintem ki fog ez alakulni.Mi is nagyon nevetősek vagyunk mindenkire,de amikor ennyi idős volt mint a tied,akkor ha hozzá szolt valaki elöbb mindig engem nézett,ha én mosolyogtam akkor ő is.Késöbb sírt az emberektől de ez csak 1 hétig tartott,most megnézi kinek osztogatja a mosolyát,de aki kitartó az sokat kap.de ha megijed odabújik hozzám,olyan édes.ő most 8 hónapos
2009. szept. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez egy baromság!!!

Én csecsemőkkel foglalkozom és tapasztalatből írom, hogy ez egy baromi nagy ökörség!

2009. szept. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2009. szept. 4. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!