Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Neked van DM-es kártyád?...

Neked van DM-es kártyád? Segítenél?

Figyelt kérdés
Addig oké, hogy gyüjtöm rá a pontokat. De mit kapok ezért cserébe? Mire lehet beváltani a pontokat? Ha esetleg nem gyüjtök pontokat kuponokat akkor is küldenek?
2013. febr. 5. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:

A pontokért cserébe az info pulton tudsz kinyomtatni 50 és 150 pontos kuponfüzeteket.

Ha jelentkezel bababónusz programra is akkor félévente küldenek pár db kupont ezenkívül, 2 havonta új fajta kupon van az infopulton.

2013. febr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tehát akkor a pontokat CSAK kuponfüzetre lehet beváltani?
2013. febr. 5. 13:34
 3/10 anonim ***** válasza:
2013. febr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Néha lehet ajándékokra is. A kisfiamnak így van már fürdőköntöse, uzsonnás zacsija, kislabdája. De váltottam be már magamnak neszesszert sminkcuccokkal is.

Nem akarod gyűjteni a pontokat? Vagy miért kérdezed?

2013. febr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket :)
2013. febr. 5. 13:50
 6/10 A kérdező kommentje:
4-es válaszolónak: De akarom gyüjteni, ha van értelme, kuponokért nem szívesen gyüjtöm, nem találom sok értelmét, mert a kuponok 95%-a fölösleges lenne nekem.
2013. febr. 5. 13:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Az 50 pontos kuponfüzetben van egy 25% kedveznényre jogosító kupon, mi mindig azzal vesszük a pelust. Ha nagy bevásárlád van, akkir kiválzim a 150 pontos füzetet, abban is van egy végösszegből levonható 15%os kupon. Így a legdrágább termékből már 40% jön le.
2013. febr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocs a sok hibáért, telefonról írtam, 7es.
2013. febr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi 7-es, de a pelust nagyker áron hozzák ismerősök, és így is olcsóbb mint ha bármilyen kupponnal venném. De tényleg hasznosak a kuponok, annak aki sok pelust vesz egyszerre a DM-ben.
2013. febr. 5. 14:49
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezeket a kuponokat nem csak pelenkára,hanem bármire be lehet váltani,tehát akár parfümre,tisztítószerre is.(A 25%-os Joker kupont és a 15%-os végösszegit)

Sajnos a kuponfüzetekben ma már nem sok értelmes dolgot tesznek,sokszor én is csak emiatt a 2 kupon miatt váltom ki őket.

2013. febr. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!