Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek Dr. Makay...

Mi a véleményetek Dr. Makay Erika érdi gyermekorvosról?

Figyelt kérdés

Minden tapasztalat érdekel!

35 h.km.



#gyerekorvos #makay erika
2013. febr. 6. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk ő a gyermekorvosunk. Nagyon alapos és kedves, csak ajánlani tudom.


Egy 3 hónapos kislány anyukája

2013. febr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk Ő a gyerekorvosunk. Én meg vagyok vele elégedve. Amikor megszületett a kisfiam, hetente jött hozzánk a 6. hétig.Később pedig, ha bármi kérdésem volt/van, mindig türelmes. Kisfiam születése nem volt éppen simának mondtható, 4/9-es lett az apgarja. Talán a születési körülményeknek is betudható, de ha bármi kételyem merült fel a kisfiam fejlődésével kapcsolatban, mindenben támogatott, kaptunk beutalót egy-egy vizsgálatra, ha arról volt szó.

A családban és a barátnőim között, mindenki hozzá hordja a gyermekét. Még senkitől nem hallottam rá panaszt. Mi is nagyon meg vagyunk vele elégedve. Bátran merem ajánlani!

2013. febr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 18 éves koromig ő volt az orvosom. Volt, hogy nem hitte el, hogy rosszul vagyok, félre diagnosztizált, e miatt lett egy vissza térő betegségem. Ezek után még ő volt lekezelő velem. Az orvosi titoktartást pedig hírből sem ismeri. Többeket ismerek akik másik orvoshoz kérték át magukat tőle.

Ma már én is anyuka vagyok, de nem vinném hozzá a kislányom.

Ezek az én tapasztalataim, lehet, hogy mással rendes volt.

2013. febr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán annyi jutott még az eszembe, hogy nagyon sokan járnak hozzá, és így sajnos elég sokat kell várakozni nála. Ez negatívum.
2013. febr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Esetleg a másik két sztk-s gyerekorvosról nem tudtok valamit mondani? Azért szögeztem Makay Erika irányában a kérdést, mert korábban utánanéztem neten, és inkább őt említik, Ambrus Mártáról és Bognár Sáráról viszont semmi sincs. Róluk esetleg vélemény? Vagy maradjak a Makaynál?
2013. febr. 6. 17:59
 6/6 anonim ***** válasza:
3. Vagyok. Mi Bognár Sáránál vagyunk, vele nagyon meg vagyok elégedve. Szerintem nem baj, ha nem találsz róla semmit a neten, azt jelenti nincs rá panasz! :)
2013. febr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!