Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik szebb név?...

Szerintetek melyik szebb név? Eliott vagy lévi?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 17:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Eliott :-)

Ha oviba megy biztos h a gyerekeknek nehez lesz kimondani es megjegyezni a lévit, meg az oregebb ovonenik is mindig mashogy hivjak

2013. febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ja es az eliott nem is olyan jozsikasan regi e gyakori es nem is olyan bonyolult :-)
2013. febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok igen tudom és már mikor kiírtam tudtam hogy nullára pontoztok Eszter nevű lányom van szóval én aztán nem szólhatok.Érdeklődő jellegű volt a kérdésem hogy a Lévi névre gondol mint a Levi Strauss vagy ilyesmi, de így neten keresztül nem jön át a kérdés hangsúlya ugyebár...
2013. febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha vki mondana h lévinek hivjak a gyereket, akkor megkerdeznem h fiu e v lany...

Ha azt mondana egy anyuka h a gyereke eliott, akkor az jutt rola eszembe h egy felzselezett haju vagany kissrac, akit a gyerekek szeretnek es minden felnott aranyosnak tartja..

Tudom h ezeket nem az donti el h mi a neve, de nekem ez jutott eszembe :-)

2013. febr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
46%

Lévi.

Az Eliott amerikaias, túl elvont, a Dzsesszika kategória.

2013. febr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 frászkarikaborsó ***** válasza:
Nekem egyik sem tetszik.
2013. febr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Figyelitek? Aki beleszőtte a hozzászólásába a Dzsesszika elrettentő példát, le lett pontozva.

Nyilván egy Dzsesszika-anyuka volt :)

2013. febr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egyik sem, Az Eliott-ról egy angol komornyik ugrik be, a Lévit még nem hallottam. Levi esetleg szimpatikusabb lenne. Inkább csak arra gondoljatok a névválasztásnál, hogy fogják-e, és ha igen hányan cikizni a neve miatt a gyereket...
2013. febr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!