Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beadhatom a 20 hónapos kislány...

Beadhatom a 20 hónapos kislányomnak a Cedax baby-t? Már egyszer írt fel nekünk ilyet a doki, de a betegtájékoztatóban az van, hogy 3 éves kor alatt nem ajánlott.

Figyelt kérdés
...most megnézte a doki a számítógépén és azt mondta nála 6 hónapos kortól lehet adni. Akkor most mi van?
2013. febr. 8. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:

A betegtájékoztatója szerint:

"3 évesnél fiatalabb gyermekek esetében nincs elegendő tapasztalat a ceftibuten biztonságosságának megállapításához, így alkalmazása nem ajánlott."


De a dokik sokszor felülbírálhatják a betegtájékoztatót.

2013. febr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én így jártam sajnos,a doki felírta,én nem olvastam el,beadtam,a fiam lelilult szó szerint.Azt sem tudtam a dokit vagy a mentőt hívjam.:(
2013. febr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Úristen,és mi történt?
2013. febr. 8. 10:13
 4/9 anonim ***** válasza:
A doki lejött ,és Rectodelt kúpot adott neki!És hozzáteszem,még féléves sem volt.Ezek után mindent elolvasok 2-szer is.Hála az égnek jó sok alvás után semmi baja sem lett!Különben nem is tudom mit csináltam volna vele...:(
2013. febr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És miért bírálhatják felül a betegtájékoztatóban leírtakat?Hát azért egy gyógyszer esetében szerintem nem mindegy,hogy valaki 3 éves,vagy csak 20 hónapos...mert oké,hogy a mellékhatások egy picit el vannak túlozva,de hát azért a kismamáknak sem azért van odaírva,hogy ne szedje,mert szedheti...
2013. febr. 8. 10:16
 6/9 A kérdező kommentje:
Huhh 10:15-ös,sajnálom és köszönöm,hogy leírtad a tapasztalataidat :)
2013. febr. 8. 10:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit!Mindig,mindent olvass el!!!:)
2013. febr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szia!


Nálunk fülgyuszi tartot már 4 hete,mikor kapott zinnatot,amit azonnal kihányt :( Így cedax babyt írta dokinő!7 hós 1 hetes voltmikor elkezdtük!4 hétig szedte folyamatosan,mert gyógyszeres csíktól elkezdve fülmosások, mindent kipróbáltak de semitőlnemmúlt a fájdalma...(de a középfül épvolt)

Nekünk a gyomrát 8emésztőrendszerét) tette gallyra...azóta is kiütéses :( De valamit csinálni kellett, mert 8 hétig nem bírt létezni a fülfájásától:(


Még szopik, így én szedek egy nagyon jófajta probiotikumot, ígytejen át kapja, legkevésbé terhelve a szervezetét!

Decemberben volt a 4 hetes cedax kúra...tegnap fogadott el először azóta anyatejenkívülmást! :)9 hós!2 hete szedem aprobiot!


Ha adod neki éntudnám javasolni ezt a probiotikumot mellé,mert nekimár lehet!


Jobbulást!

2013. febr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam is kapta 8-9 hónaposan.Jó gyógyszer,most 2,5 éves,de most is azt kap.Eddig 3x kapott cedax baby-t.A kisfiam most is kezdett meggyógyulni,persze megint visszaesett,férjemtől elkapta a náthát:(

2013. febr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!