Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti milyen teát adtok...

Anyukák! Ti milyen teát adtok néhány hónapos babátoknak? Mindjárt elfogy a Mecsek, újat szeretnék kipróbálni.

Figyelt kérdés

2013. febr. 9. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Hipp, milupa ilyen por mivel ő nem hasfájos nem kel neki így mecsek, meg ilyen teák.
2013. febr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
instant babateát adok neki.Mikor milyen ízűt,az változó.van hippes,humana,nagyon sokféle.szoktam még üveges hippet vagy babylove-ot venni,azokat is nagyon szereti.
2013. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 stbonaventura ***** válasza:
Én Humana Jó éjt teát adtam, attól jobban is alszik, és nyugodtabb is tőle ébrenlétkor. Sok sikert!
2013. febr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem írtad pontosan hány hónapos a babád. Ha nem akarsz neki instant teát adni, akkor herbáriás csipkebogyó, hársfavirág vagy citromfű teát is adhatsz neki. A Humana Jó éjt tea tényleg jó én is használtam, sőt, lehet veszek megint, igaz már 20 hós a lányom, de nehezen alszik el este.
2013. febr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 edit1979 ***** válasza:
Szia! Mi vegyesen adjuk neki (4 hós kora óta), bekeverek 100ml HIPP/MILUPA teát (édeskömény vagy barack) kb. 100ml hársfa teával, így nem kap annyi cukrot :-), de eléggé ízlik neki ahhoz, hogy megigya.
2013. febr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csak a hozzátáplálás óta adok neki inni, de mivel a vizet nem fogadta el, cukrosat meg nem akarok adni neki (ezért nem veszek instant teát), a Rossmannban találtam gyümölcsteát, ami csak gyümölcsökből áll. Azt kapja ízesítés nélkül. (King's Crown a márkája)
2013. febr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én babám még csak 10 hetes, kamilla teát iszik, ici pici cukorral. Szereti és a kakiját is segíti.
2013. febr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A kamillateával óvatosan. 3 nap után 1-2 nap szünetet kell tartani. Károsítja a bélbolyhokat, a hasznos baktériumokat kimossa a szervezetből. Erős allergizáló hatása van, néhány gyereken anaflaxiás sokk is jelentkezhet. Leggyakrabban előforduló mellékhatás a hányás, hányinger, ha a megengedettnél nagyobb mennyiségben fogyasszuk.

Kamilla teának nagyon jó hatásai vannak, mint pl. gyulladáscsökkentő, székrekedésre, megfázás ellen, de csak ha a tünetek fent állnak.

2013. febr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!