Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozó takaró kell? Jó?

Hordozó takaró kell? Jó?

Figyelt kérdés

még csak most lett meg a csatos hordozónk, de nem tudom, tavasztól kell-e majd takaró vagy egyáltlán hogy csináljam majd. Elvileg ehhez a hordozóhoz lehet kapni winter azaz téli polárost. azt azért tavasszal is hordhatja alatta kevés ruhával vagy hogy?

köszi


2013. febr. 10. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó lehet, de nálunk nem volt rákeret, így én mindig egy vastag plédet raktam rá és azt rögzítettem. mondjuk nekünk meitaiunk van így az utolsó tekerést mindig a plédet felett volt.
2013. febr. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon sok a pénzetek megveheted, de szerintem felesleges, meg lehet oldani másképp is.


Én kendőben hordozom a kislányom, tegnap is voltunk kint és nagyon meleg volt a teste mikor kivettem a kendőből, majdnem izzadt, pedig a szokásos body+rugdalózóra csak egy overallt kapott+sapka, kesztyű.

A tested nagyon jól melegen tartja őt.

Az én kabátom nem ér össze rajta, így ha nagyon nagy mínusz van, vagy erős szél, körbetekerek egy polár plédet is a kendőn kívül, de pl. a mai időjáráshoz nem használom (nálunk +1 fok van most).

2013. febr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igazából azon filóztam, hogy ha veszek is, nem polár anyagból, mert jön a tavasz és elég izzadós amúgy is a lányom.

A kezeslábas dologgal maximálisan egyetértek, hogy ha kint megyünk, nálunk is állandóan abban van, alatta egy mackó gatya és hosszú ujjú bodyval vagy minuszokban mackó helyett hosszú ujjú rugi. Csak ott ugye ha hosszabban bent vagyunk valahol, lehúzom róla a kezeslábast, de hordozónál ez nagyon macerásnak tűnik...ezért filóztam a takarón.

A hordozós kabátot meg drágállom egy kicsit ill. nem láttam még igazán szépet, ami tetszene

2013. febr. 10. 11:43
 4/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Megírnád milyen márkájú hordozót vettél?

Akarok mei tai-t venni és csatosban gondolkozom, mert azt egyszerűbb le-föl venni, csak nem tudom, megbízható-e annyira, mint a sima kötözgetős.

Mert ott fixen beállítód, eltörhet a csat stb.

Tanácstalan vagyok, nem tudom milyet vegyek.

Vaterán néztem 8 ezerért márkás mei tai utánzatát újonnan, de még nem mertem megrendelni.

2013. febr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia vateráráól van egy szuper takarónk, nem túl meleg, 10 fok körül tökéletes....ha esik az eső sztem akkor azért jól jön...szél ellen is.
2013. febr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ergobaby hordozónk van, de a manduca is nagyon tetszett és utóbbihoz talán több kiegészítő van (pl hordozótakaró is, ez ergoból most hiánycikk meg övtáska stb)

én már használtam mást is (close, bondolino, jpmbb) de nekem eddig ez a legszimpibb bár a jpmbb meg olyan bújósabb volt, de utáltam a földön húzni a két végét amikor kötöttem.

most egy kedves fórumozó küldött nekem egy linket a mam hordozókról a wrapmamashop.ro oldalról, azzal a 4 évszakossal szemezgetek, mert akkor nem kéne kabátba hordozni, hanem otthoni rucira rá esetleg egy plusz pulcsi (jó nem minuszokban, de mondjuk márciustól)

2013. febr. 10. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!