Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú cipőt vegyek...

Milyen márkájú cipőt vegyek egyéves kislányomnak?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok milyet vegyek.Első baba és akit eddig megkérdeztem mindenki azt mondta, ezt nekem kell kitapasztalni.De jobb szeretném ha valaki segítene egy kicsit, hogy milyet vegyek.Tapasztalt anyukák segítségét várom!Előre is köszi!
2009. szept. 5. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Én első babás vagyok, mi Ciciban v. Elephanten-t fogok venni.

A neten nézegettem róla képeket és ezekből jók vannak, sokkal jobbnak tűnnek mint a Siesta!

2009. szept. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én elephantent vettem.
2009. szept. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elefantent akartam venni, de szerintem nincs szép lányos, úgyhogy végül is Falcon első lépés cipőt vettem. (5200.- Ft)
2009. szept. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom Zetpol cipőket hord.
2009. szept. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ciciban, primigi
2009. szept. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
elefanten
2009. szept. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szandink Pablosky volt, az őszi cipőnk Primigi. Most vettem meg a télit, ami Siesta.
2009. szept. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, még annyit, hogy a vadiúj Siestát 3000 Ft-ért, a szintén új Primigit 1300 Ft-ért, a szintén új Pabloskyt 3500 Ft-ért vettem a Vaterán! Ajánlom midenki figyelmébe!
2009. szept. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!