Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nyulik el nalunk ennyire...

Miert nyulik el nalunk ennyire az etetes? 17:40-kor kezdtek es meg mindig tart /20:44 van most/, fog ez az idotartam csokkenni? (bovebben)

Figyelt kérdés
Tehat ugy hallottam hogy allitolag fel oraba bele kellene fernie... Ehhez kepest mar 3 oraja tart.. Mi lehet a gond, ennyire keves a tejem? Azt csinalja a baba, hogy elkezd szopizni aztan egyszercsak ugy ealszik hogy alig birom felkelteni. Holnap lesz ey hetes. Ma csak haromszor evett(!), egyszeruen nem tudtam belediktalni a cicit. Amugy a hangulata ho, es nem sargul. De aggodom... ;( Tapasztalt anyukak irnatok valamit errol? Holnap jon a vedono. Mar alig varom11... ((ja es amugy az elmult napokban rendesen evett.. Nem tudom mi va ma vele..)
2013. febr. 10. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez ilyen....


Nekem mindegyik gyerekem képes volt 6 órákat is egyfolytában aöudni, vagy olyan is volt, hogy egésnap csak enni kelt fel és már aludt is tovább.


1 hetesen még minden lehet. ha éhjszaka jól alszik akkor ne aggódj. ha éjszaka viszont nagyon gyakran kel akkor napközben nem hagyam csak 3x enni, akkor keltegetném 3-4 óránként.


A második lányom az úgy evett napközben hogy reggel elkzdte majd este abba hagyta a szopást. kb 40 perc szopi+20 perc tápszer, aztán 20 perc pihenö és elöröl. mindig csak kicsi mennyiségeket evett de megállás nélkül. utáltam, de túléltük.

2013. febr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kíváncsicska ***** válasza:
Ha elalszik akkor hagy abba az etetést.Megszokja hogy ha felébred ott az utánpótlás.Fél óra után vedd le ciciről.Magadnak is és a babának is jót teszel ezzel.Ha úgy van akkor inkább etesd 2 óránként.Ez hobbi cicizés amit csinál.Kitartás kell hozzá hogy ne etesd folyton de pár nap alatt helyrejön a rend hidd el
2013. febr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a biogaia csepp óta nem változékony ennyire este viszont alszik egyben 5-6 órát 3 hetesek leszünk
2013. febr. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!