Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hós körüli Fiadnak hány cm...

16 hós körüli Fiadnak hány cm a talpa?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
14 cm 14 hósan,gondolom még nő addig.22es a lába...hatalmas:)Tiédnek?
2013. febr. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A lába 13,5 cm, a cipője 24-es, a 23-asak kicsik rá. Apukájának 45-ös a lába.
2013. febr. 11. 09:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Akkor elmértem?!A mostani csizmája,egyben első csizmája 22es.

Van egy nagyobb gyerekem,neki ugyanekkora volt, most 5 évesen 30as lába, nem lóg ki a többiek közül az oviban, bár nem is kicsi. Kb ekkora lesz a te fiadé is.

2013. febr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem, sztem nem mérted el. Én a kínaiba néztem neki cipőt, ott kicsi a 23-as. De voltunk előtte márkaboltokba, vittem a lábméretét szívószál formájában és ott is a 24-es volt csak jó. Most rákerestem, a lábhossza alapján azt írják, hogy 22-es. Ha belepróbáltad a lábát és jó, akkor bizti nem mértél el semmit. Én úgy mértem, hogy ráállítottam valamire, amin bejelöltem a lábujjánál és a sarkánál és a két vonal közti távolságot mértem le..

Te?

2013. febr. 11. 14:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy magas a lábfeje, az én gyerekemnek is ilyen és nagyon nehéz neki cipőt venni emiatt. Sokszor van, hogy hosszra jó lenne, de nem megy bele a cipőbe a feje. Próbálgatni kell, hogy melyik jó rá.
2013. febr. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!