Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babátoknak van napiren...

3 hetes babátoknak van napirendje mennyi időt alszik mikor kel mennyi ideig cicizik?

Figyelt kérdés
Szeretném tudni más hogy csinálja mi alkalmanként kb 40-1,5h cicizünk utána 0,5-1,5h felvagyunk és 1-2h alszunk 6x eszünk kb és este utolsó evés (24h) után kb 5h alszunk egyben . Szerintem túl hosszú ideig van cici meg sokat van fel utána nem?
2013. febr. 11. 00:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy 3 hetes babanak nem kell napirend. Az, hogy mennyit alszik, van fenn a baba szabalyozza szoval szerintem azzal nincs baj. A 40 perc 1 ora cicizes viszont sztem sok, valoszinu nem addig eszik, hanem utana "cumizik". Probald megfigyelni meddig eszik es csak addig rajtahagyni. Mondjuk az is igaz hogy o meg picike es kozelsegre vagyik.
2013. febr. 11. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5 órát egybe alszik??Szerencsés vagy!!Az én babám ilyenkor állandóan sírt...5 hónapos volt,mikor egybe 3 órát nem aludt.Szerintem teljesen jó így még minden,magától alakulni fog.
2013. febr. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 7 hetes. 2,5-3 óránként kel fel szopizni. 30 percet szopizik maximum és újra alszik. Ilyenkor megbüfiztetem és alszik újra.


Tényleg túl sok ideig van a cicin a tiéd. Figyeld meg hogy mennyi ideig nyeli a tejcit, ezt hallani fogod és ha már nem hallasz nyelő hangot akkor már csak cumizik és megnyugtatásként van rajta, bár az is lehet hogy néha-néha párat még szív rajta.

Majd kialakul.

2013. febr. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egyik 3 hetesemnek se volt napirendje. Volt egy ritmusa a cici-alvásnak, de napirend sokáig nem.

A cic nem csak evés, hanem komfortszopi is. Döntsd el, mit szeretnél. Időre etetni, függetlenül attól, hogy van a babád éppen? Vagy rá figyelni, igény szerint szoptatni. Ha utóbbi, akkor sokat lesz cicin, itt olvashatsz róla: www.lll.hu

2013. febr. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!