Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tovább innen a hozzátáp...

Hogyan tovább innen a hozzátáplálással?

Figyelt kérdés

Kislányom eddig őszibarackot, almát és krumplit evett de úgy, hogy az őszibarack volt a fő, a többit belecsempésztem a barackba. Ez a tízórai.

Most itt tartunk, a többi étkezés szopi. Illetve próbáltam a sárgarépát jó sok anyatejjel, de nem volt sikere, talán egy negyed kiskanálnyi ha lecsúszott.

Mit adjak neki ezek mellé, mikor, és esetleg azt is barackkal variáljam-e, vagy már kellene, hogy más ízt is megszokjon?

Köszönöm a segítséget!

6,5 hónapos majdnem elfelejtettem


2009. szept. 6. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
cukkini-céklával, próbáld ki, általában szeretik a babák. Banánt, szőlőt, egy kis szilvát is nyugodtan adhatsz neki. Az alma-burgonyával is bejön általában! Ezeket mind adhatod tízóraira, a cukkinis cékla, és az alma-burgonya megfelel főzeléknek is ebédre. Én nem szoptattam, ezért nem tudom, hogy a szopikat mikor, hogy váltják ki. De azért renmélem segítettem.
2009. szept. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy úgy tudom, hogy a husit érdemes minél korábban bevezetni. Ha te főzöl neki, akkor vágjál fel egy csirkemellet, főzd puhára, és a főzőlével turmixold le. Önsd bele egy jégkockatartóba, és tedd a fagyóba, egy kocka husi egy napi adag.
2009. szept. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm, megpróbálom. MOst nincs itthon sem cukkini, sem cékla, de holnap beszerzek valahonnan. Van viszont sütőtök. Az is megfelelne főzeléknek?
2009. szept. 6. 12:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sütőtök almával. Nagyon szeretik. Kellemes napot, Andi
2009. szept. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Remélelm ízleni fog. A sütőtök már ott figyel püré formájában a hűtőben, az alma holnap kerül hozzá. :-) köszi!
2009. szept. 6. 20:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Sütőtök, alma-banán, barack-banán.
2009. szept. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!