Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez mi lehet ez, és mitől?

Ez mi lehet ez, és mitől?

Figyelt kérdés
Kisbabámnak (5 hós múlt), bal oldali arcocskáján halánték alatt a fül vonalában kb 4cm átmérőjű folt kis pöttyökkel). Hol visszahúzódik, hol csúnyán kipirosodik! Máshol a testén nincs. Csak ez. A doktornő soha nem mond rá semmit, csak annyit hogy lehet ekcéma. De se kenőcsöt, se semmit nem ír rá. Tápszeres baba egyébként!
2013. febr. 12. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Én elvinném bőrgyógyászhoz, mikor előjön neki a folt, szerintem ő tudna pontos diagnózist adni.
2013. febr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is mutasd meg bőrgyógyásznak!

Ugyan nem ilyen probléma volt nálunk, csak a nyakánál csúnyán bepállott a bőre a lányomnak, kipróbáltunk mindent, amit dokink mondott, hintőpor, olaj,stb, csak egyre csúnyább lett, kisebesedett...

Elvittem bőrgyógyászhoz, írt rá egy gyulladáscsökkentő krémet, 1 nap alatt rendbe rakta neki, azóta sem volt soha... Azóta is, ha bármi elváltozást, pöttyöket látok bárhol a testén, bekenem egyszer vele, és nyoma sincs...

Úgyhogy ők értenek hozzá, és lehet, hogy egy egyszerű krémmel elmúlik...

2013. febr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így kezdődött nálunk az ekcéma: bőrgyógyász!

Ha szopis baba, próbálj 2 hétig semmi tejterméket nem fogyasztani, ha tápis írass fel pl: Milumil Peptit, ebben hidrolizált tejfehérje van. Nagyon bevált az ekcémás fiamnál a Linola Fett fürdető és krém. A gyógyszertári kevert nem elég erre a bőrre, ja és semmi vegyszer: mosószer, öblítő....

2013. febr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs, most olvastam, hogy tápszeres, akkor váltsatok tápszert és iktasd ki a vegyszereket amik a bőrével érintkezhetnek és ne adj neki tejes termékeket első körben.
2013. febr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!