Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek a pettiskirt baby...

Nektek a pettiskirt baby kollekció nem túl sok egy babán?

Figyelt kérdés
Fotózásra, alkalomra még ok, de az utcára is fontos habcsókként kinéznie egy kislánynak??:))
2013. febr. 12. 22:58
 1/3 kíváncsicska ***** válasza:
Ez annyira ízlés kérdése.Én pl még erről nem is hallottam.Ahogy mi felnőttek sem öltözünk egyformán utcára (van aki mindenét kiteszi, van aki szolídan elegáns, van aki merészen elegáns, van aki nem ad magára, stb ) úgy a gyerekeket is úgy öltöztetik a szülők ahogy kedvük tartja.Akinek a babáján láttad neki biztos nem sok.
2013. febr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik!!!!

Szemezek is azzokkal a szoknyákkal:)))


Igen, mint előttem írták, mindenkinek más az ízlése!

Én szeretem a csajos rózsaszín rucikat a lányomon, fél éves kora óta szoknya, ruha/ haromisnya van rajta itthon is.

Barátnőm meg csak sötét színeket ad a lányára, mindig fekete, szürke, kék, sötét zöld...


Nekem tetszenek a habos babos fodros rucik egy kislányon!

2013. febr. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ízlés dolga! Én sokszer vettem Spanyolországban a ZARA üzletekben ugyan olyan ruhácskát a lányomra amilyet magamnak is. Ott jobban él ez a kultusz. De én fotózások alkalmával inkább jelmezeket adtam rá. Tehát kinek mi tetszik! Szerintem nincs,,túl'' mindaddig amíg a babának nem kényelmetlen ...
2013. febr. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!