Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kellett lejjebb engedete...

Mikor kellett lejjebb engedetek a kiságyat "felállás-veszély" miatt?

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi akkor raktuk le teljesen amikor felült(aznap) és jól is tettük,mert másnap felállt.plyan 7 hónap körül volt.
2009. szept. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7 hósan
2009. szept. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én akkor tettem lejjeb, amikor felültek. Ez az elsőnél 5 hónapos korban volt, a harmadiknál 7 hónapos korban. Szerintem, ha ülnek, akkor is fel tudják húzni magukat és átbillenhetnek a rácson, ezért nem vártam meg a felállást.
2009. szept. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az enyém 6 hónapos és feláll, úgyhogy lejjebb engedtük. Érdekes, viszont még nem ül fel, pedig itt többen is azt írják hogy először felült.

2009. szept. 6. 21:09
 5/7 anonim ***** válasza:
a középső fokozatra tettük amikor forgolódott össze vissza,aztán itt a szobába egyszercsak felált,és igy totál leraktuk az aljára a kiságyat,ez 7 hónapos volt.
2009. szept. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 hónapos múlt, mikor már négykézlábra emelkedett, és tett félre nem érthető mozdulatokat, én már akkor sem éreztem biztonságban a felső szinten, ezért lejjebb eresztettük. Szerintem sem kell ahhoz felállnia, hogy kipottyanjon belőle. Mellékesen jegyzem meg, most 7 hónapos, és térdel, áll, önállóan, de ülésről hallani sem akar. Tehát nem mindenkinél van így a sorrend!
2009. szept. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 hónapos kora előtt pár nappal, amikor láttam, hogy a felüléssel próbálkozik (felülés után féltem, hogy kapaszkodva felhúzza magát, és inkább lejjebb tettük). Utolsó pillanat volt, mert másnap fel is ült önállóan, és tényleg, bárhol is van, kapaszkodva húzza fel állásba magát:)
2009. szept. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!