Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Így is hat a Curam?

Így is hat a Curam?

Figyelt kérdés
11hós lányom fülgyulladás miatt Curam-ot kapott. A hozzá való kanállal be adva minden kaja visszajött.kihányta :-( A doktornőt nem értük el- ki volt kapcsolva. Almalébe próbáltuk/babának való/,de nem itta meg.Majd tápszerbe kevertem a végén és úgy ette meg. Kérdésem,hogy kajába keverve is ugyanúgy hat e,illetve,hogy Egyáltalán lehet itallal-kajával keverni-előre is köszönöm
2013. febr. 16. 00:40
 1/8 anonim ***** válasza:
A Curam-ot nem tudom, hogy hat-e így, de az Augmentin szirup igen. Gondolom, nem 80 ml tápszerbe keverted bele az adagot, hanem kevesebbe. Szerintem nem szabad gondot okoznia, ha "hígítva" kapja. Jobbulást a Kicsinek!
2013. febr. 16. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tejjel, tejtermekkel tilos az antibiotikum okát beadni. A tapszer tej alapú, azzal sem szabad.
2013. febr. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak antibiotikumok, melyeket tilos, ezeknek a betegtájékoztatója írja is ezt. Én az Augmentint kisebb korában simán adtam tápszerrel, és hatott is. De persze, lehet, hogy nincs igazam.
2013. febr. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mivel az én lányom nem hajlandó semmilyen orvosságot bevenni,csak a tejbe tudom becsempészni,megissza és akkor le van tudva.Én is kénytelen vagyok az antibiotikumot,köhögés csillapítót,köptetőt,lázcsillapítót,tejbe belerakni,még akkor is ha az csökkenti a hatását :(

Általában kigyógyul a gyerek,biztos,hogy némileg van hatása tejben is...

2013. febr. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm-ha ma elérem a dokit megkérdem mi a teendő,ha meg nem lehet keverni adjon mást,mert ha magába kapja kihány mindent-ugyanez volt a panadol baby-el is-keverés nélkül.Pedig egyiknek sincs rossz íze: a panadol epres,a Curam meg narancsos-meglátom mit mond a doki
2013. febr. 16. 11:00
 6/8 anonim ***** válasza:
A Curam-mal szerintem nem az íze lehet a gond, legalábbis a kisfiamnál nem azzal volt a baj a napokban. Igaz, ő már nem baba, 3 éves, de egyszerűen nem bírta a Curam-ot a gyomra (mivel enni sem bírt szegény). Így az esti adagot három napon át kihányta, hiába kapott probiotikumot is. Ezt csak azért írom, mert elképzelhető, hogy érdemes lenne akár másik antibiot is kipróbálni.
2013. febr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
doktornő mondta,lehet BÁRMIBE beletenni,a lényeg,hogy benne legyen-kedves utolsó ha nem bírná a gyomra a tápszerrel is kijött volna szerintem,de úgy megeszi és benne is marad :)
2013. febr. 16. 20:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, biztos igazad van. Az én kisfiam gyomra viszont nem bírta, mint írtam is, ő nem bírt enni sem, annyira beteg lett... Csak ötletként írtam. Örülök, hogy megoldódott.
2013. febr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!