Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pierre Cardin PS692 babakocsih...

Pierre Cardin PS692 babakocsihoz keresek eső védőt?

Figyelt kérdés
Segítenének 1-2 oldalt belinkelni, h honnan tudok szerezni? Igazából a Mózes részhez kellene, gondolom van mar ahol ilyen univerzális markatol függetlenül is lehet kapni.

#Esovedo
2013. febr. 16. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Univerzálisat vaterán tuti találsz...

de amúgy ha újat szeretnél, akkor a Brendonba, vagy bármelyik nagyobb bababoltban van, vagy még a Dm-ben is asszem...

2013. febr. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a mi városunkban csak dm van, de meg fogom nézni.... Ha Brendonban van akkor szomszéd városban lesz.... Neten majd rákeresek a termékekre, h ott van e. Köszönöm az ötleteket.... A vatera és társainak annyira nem vagyok híve....
2013. febr. 16. 07:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én pont a múlt héten vettem a dm-ben, univerzális esővédő, és 1200 Ft volt.
2013. febr. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:))) remelem itt is lesz a dm-ben.
2013. febr. 16. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!