Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Közvéleménykutatás. Milyen...

Közvéleménykutatás. Milyen terhesvitamint szedtetek és milyen babátok született? Nyugodt, jóalvó, vagy rosszalvó, hasfájós?

Figyelt kérdés

Közvéleménykutatás lenne a kérdésem. Most várom a babámat.

Köszönöm mindenkinek az őszinte választ, senkit nem fogok lepontozni.



2013. febr. 18. 12:46
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

Hú, nem gondolom hogy a vitaminok és a baba ilyen jellegű tulajdonságai között összefüggés lenne.

Elevitet szedtem a 8. hónapig, a baba 3090gr és 50centivel született, az első fél évben aludt-evett, ha ébren volt, csak nézelődött, soha nem fájt a hasa. Most egy igazi kis rosszcsont :)

2013. febr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Szia!Elevitet szedtem,nyugodtnak mondható babám van,nem volt hasfájós,jóalvó-kivéve a fogzás alatt :)
2013. febr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

Pregnacare-t szedtem, de biztos vagyok benne, hogy a vitaminnak semmi köze ahhoz, hogy a baba a kinti világban hogy fog viselkedni.


Az én lányom amúgy álombaba, 2 hónapos múlt, nem hasfájós, nem nyűgösködő, aránylag jól alszik, éjjelente 2-szer ébred.

2013. febr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:

Középsőmmel Elevitet szedtem, hasfájós volt, de jó alvó. Kicsivel Materna, nyugodt baba, hasfájás szinte nulla.

(Középsőm lány, kicsi pedig fiú.)

Boldog babavárást ! :)

2013. febr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
5 hónapig Femibiont, majd további 7 hónapig elevitet szedtem. A babám hasfájós volt, így az első 5-6 hetünk brutális volt, főleg azért, mert alig aludt, így én sem tudtam. Viszont hamar, 6 hetes korától elkezdte átaludni az éjszakákat. Innentől kezdve sokkal jobb lett. Mosolygós, barátkozós, eleven, akaratos, de imádnivaló baba volt, most is az, már 3 éves elmúlt.
2013. febr. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 wartburg353s ***** válasza:
58%
Nem szedtem semmit, a fiam nyugodt lett, de nem túl nagy az alvásigénye, nem volt hasfájós, 4 kg volt a születési súlya, pedig én azt hittem, csak annak lesz ilyen nagy babája, aki vitamint szed.
2013. febr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Elevitet szedtem, 3880 gr lett a fiam, 58 cm. Nem igazán volt hasfájós, inkább a büfi jött nehezen, de mikor rájöttünk, hogy sokáig kell büfiztetni este, utána nem volt semmi gond. Kicsinek nagyon nyugodt volt, jó alvó, 6 hetes korától aludt este fél 8-hajnal 4 ig, akkor evett, majd visszaaludt 7-8ig. Már lassan 3 éves lesz, most is jó alvó, de eléggé rosszcsont :-)
2013. febr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy bármi összefüggés lenne ezen dolgok között, amit említesz.

Ez inkább babafüggő.

De azért leírom, hogy Elevitet szedtem. 3960 grammal született a kisfiam. Orvos szerint ebben csakis a genetika játszott szerepet, nem a vitamin, ugyanis mi sem születtünk kis súllyal a férjemmel.

Születése után egy ideig felcserélte az éjszakát a nappallal, akkor nagyon rossz volt, de végül is 3 hónapos kora óta átalussza az éjszakákat. Az alvási igénye nagyon sokat és sokszor változott-változik. Rövid ideig volt csak hasfájós, inkább csak az első hetekben.

És egyáltalán nem egy nyugodt típus. Nagyon kíváncsi és nagyon érdeklődő, nála még egy 39 fokos láz is csak a szemén látszik meg, ugyanúgy menne, mintha semmi baja nem lenne.

2013. febr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
58%

Nem szedtem semmilyen vitamint a kisfiam 4400 grammal és 56 centivel született. Ez a genetikának köszönhető apukája még ennél is nagyobb baba volt. :)

Nyugodt kiszámítható baba nem hasfájós.

2013. febr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Gravida. Kisfiú 49 cm, 3410gr, nem volt hasfájós (apuka és anyuka is az volt), alvásigénye nem túl sok, nyugodt de közben örökmozgó
2013. febr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!