Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hangtalan fülbelövést ki...

Hangtalan fülbelövést ki csináltatott?

Figyelt kérdés

Sziasztok, masfel eves koraban szeretnem a kislanyomnak kilyukaszttatni a fulet. Hallottam, hogy letezik hangtalan modszer is. Ez esetleg a blomdahl? Vagy mas neven fut?

koszi



2013. febr. 18. 16:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én ezzel a csajszival fogom a jövő hónapban kilövetni a babám fülét. Itt vannak videók is, ez biztos "hangtalan" fajta, nézd meg...Studex egyébként


[link]



A Blomdahl-t nem ismerem, de egy oldalt néztem, ahol olyat csinálják, és nem írják, hogy hangtalan lenne...szerintem kiemelnék, ha az lenne...

2013. febr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi 4 hónapja azzal a nővel csináltattuk, akivel az első hozzászóló tervezi. Profi volt, hangtalan. Lányom akkor volt 3 hónapos. Mikor belőtte neki, ránézett a csajra, lekonyult a szája és csak annyit "mondott" beee. Szóval nem volt egy nagy trauma. Kijött házhoz és nagyon- nagyon türelmes volt.
2013. febr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mi is ezzel a hölggyel csináltattuk a kislányomnak, 3hónapos volt, és addig sírt csak amíg fel nem vettem. :)
2013. febr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Meg lehet kérdezni, hogy mennyibe kerül fülbevalóval együtt?

Köszönöm.

2013. febr. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Van 3 gep felsorolva a studex oldalan. Melyik a hangtalan?


Illetve azt olvastam a honlapjukon, hogy nem tiszta orvosi fembol van.

Orvosi femmel es arannyal futtatott ekszerek. Nekem sajna nem megnyugtato! :(


kar.

2013. febr. 19. 12:57
 6/14 anonim ***** válasza:

Múlt év végén emailt váltottunk és ezt írta...többek között:


"A fülbelövés az egy pár steril nikkelmentes orvosi fém fülbevalóval és a kiszállási díjjal fülbevalótól és fülbelövő rendszertől függően ( Studex 993 fülbelövő pisztoly) 6.000 Ft és (System 75 fülbelövő rendszer) 11.000 Ft."


"A System 75 fülbelövő rendszer használata egy hangtalan, higiénikus és ami nagyon fontos, hogy egy rendkívül humánus megoldást biztosít.

A helyszínen 56 féle fülbevalóból lehet választani, nem szükséges előre rendelni.

A fülbevaló választék megtekinthető a következő linkre kattintva:

[link]



Engem meggyőzött, én biztos vele csináltatom meg...


1. voltam

2013. febr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azt hol olvastad egyébként, hogy nem tiszta orvosi fém? nem találom...
2013. febr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Koszi.

A studex oldalon, es ez all:


A Roman Research cég, a Simply Whispers gyártója egy egész sor terméket állít elő, beleértve hypoallergén fülbevalókat, nyakláncokat, karórákat, gyűrűket, láncokat és karkötőket. Ezen termékeket rozsda- illetve nikkelmentes sebészeti acélból és nikkelmentes ötvözetből állítják elő, 24 karátos arany vagy palládium bevonattal.

2013. febr. 19. 21:54
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát ez engem nem rettent el, ki tudja, hogy a többi miből van, amit szintén orvosi acélnak hívnak..mint ahogy itt is úgy hívják...de Te tudod :)
2013. febr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok ismét

Ha bárki még erre jár, és érdekli, megcsináltattuk a fülbelövést, és a csajszi nagyon profi, pedig nagyon aggódtam, mert egy évesemnél már az orrspray, orrszívás is kész tortúra, nah meg a pelenkázás. De nagyon profin tereli a figyelmét a gyerkőcnek, és valóban hangtalan! Úgyhogy mindennel együtt kb 15 percet volt nálunk, ráérősen csinált mindent, barátkozott, stb... én csak ajánlani tudom! Nagyon örülök, hogy vele csináltuk...és hát a kislányom...gyönyörű a fülbevalókkal :)

2013. márc. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!