Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A latexből készült játszó...

A latexből készült játszó cumink elkezdett ragadni, kb.1 hónap használat után. Ez normális? Szabad még használni? Esetleg mit lehet tenni az ellen, hogy ne ragadjon?

Figyelt kérdés
2008. jún. 6. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél egy másikat.

Még nem találkoztam ragadós cumival...

2008. jún. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki , azért ragad mert elfáradt az anyaga . Probáld ki a szilikonból készültet . Az tartósabb , ugyan úgy kifőzhető meg minden .
2008. jún. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a hátránya a latex cuminak, bár nálunk azért 2-3 hónapot kibír. A szilikont az én babám nem fogadja el.
2008. jún. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, a latex ragadós lesz, viszont a rágásnak jobban ellenáll.
2008. jún. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak a latex cumi vált be és abból is csak egy fajta!A szilikon cumit még a szájába sem hajlandó bevenni a kisfiam!:-)szerintem is cseréld le én havonta szoktam cserélni és sokszor kifözni fö a biztonság!
2008. jún. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A latex valóban elhasználódik egy idő után a sok nyáltól így bakrériumok is megtelepedhetnek, mindenképp másikat kell venni, és sterilizálni sem lehet annyiszor. Én kezdettől fogva szilikon cumit használtam, de arról meg azt hallottam hogy keményebb és jobban deformálja a baba szájpadlását mint a latex. Mi csak etetéshez használunk (szilikont)cumit, mert csak 3 hónapig szopott de azért így is tartok tőle.
2008. jún. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!