Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a napi etrendje a 11-12...

Mi a napi etrendje a 11-12 hos babatoknak? Miket es milyen sorrendben esznek, hanykor reggeli es stb?

Figyelt kérdés
KOSZONOM SZEPEN A VALASZOKAT,sokat segitene!!!!
2009. szept. 8. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:

a fiam most lesz egy éves. mióta kibújtak a hátsó fogai rémálom az evés sajnos, mert a kanalat nem fogadja el, kizárólag a tévé előtt néhány percig... reggelire tápszert kap, egyből ébredés utána 7 körül. tízórait nem kér általában, max nassol valamit. babapiskóta, vagy valami hasonló. ebédre általában zöldségeket főzök neki: krumpli-sárgarépa-karalábé-karfiol falatok. mikor ezt már únja, adok neki néhány falat virslit vagy jobb minőségű felvágottat, majd végül sajtot. nálunk ez a sorrend, mert ha először sajtot eszik, utána a többi ízt már nem fogadja el, imádja a sajtot:-) uzsonnára gyümölcsöt eszik, őszibarack, körte, szilva, ilyesmik, idénygyümik. uátna szoktam neki adni egy kiflicsücsköt, hogy rágcsáljon rá valami szilárdat, nehogy meghajtsa a pociját. este mikor én vacsizok 7 körül csipeget az enyémből. tojásrántotta akár, vagy valami felvágott, sajt, kenyér, amit a tányéromon talál:-) 9 körül elalszik, és éjfél körül ébred enni. ilyenkor kapja a tápszert. mivel már 6 hós kora óta csak a banánnal összturmixolt tápszert fogadja el, mindig azt kap. 180ml tápi és fél banán. ezutan alszik reggel 7körülig.


Remélem segítettem! ti miket esztek?

2009. szept. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10,5 hós. Reggel hat körül 240 tápi, fél 11-11 között 220 főzi,néha egy kis joghurtos gyümi rácsúszik, 2- kor 200 tápi vagy tejpép, 5-6 között 250 gyümi sinlaccal vagy egyéb sűrítéssel, este 9 lefekvéskor 240 tápi.
2009. szept. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam 11,5 hónapos.

Reggel 9 körül ébred, ilyenkor megszoptatom.

Délelőtt kap valami nasit: kekszet, kiflit, kenyeret, kukacot.

Ebédre főzelék van. Mikor mi van itthon. Imádja a brokkolit, kelkáposztát, rizses húst, májas krumplit, sóskát, paradicsomos dolgokat. Hétvégén mindig a levesből kapja meg a zöldségeket. Húst felváltva kap csirkét, pulykát, sertést. Meg máj van heti egyszer.

Kora délután eszik egy joghurtot.

Uzsonnára kap gyümölcsöt túróval, vagy keksszel.

Vacsi főzelék vagy tejpép.

Fürdés után még egyszer megszoptatom.

Reggel kilencig alszik.

2009. szept. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 11,5 hónapos. Reggel 7-8 között ébred, kb. 240 ml tápszert kap. Tízóraizni nem nagyon akar, de azért próbálkozunk, vajas kenyér, tejbegríz (tápszerből) stb. 12.00 körül ebéd, azt eszi általában amit mi. 15.00 körül joghurt vagy gyümölcs. 18.00-kor vacsora tejpép, vagy valamilyen felvágott, vagy ugyanaz, mint az ebéd. 19.00 körül fürcsi, 20.00-kor tápszer 240 ml, 20.30-kor alszik. Éjszaka nem ébred fel.
2009. szept. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom az eddigi segitseget,valaszokat.le fogom en is irni miket eszunk csak most nem tudom mert az orokmozgo kis lanyom mindjart szetszedi a gepet. :)))))).
2009. szept. 12. 08:41
 6/7 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok hogy csak most irok!!!

Szoval: reggel 7-8 korul tapi 210-240ml

ebed 12-12:30 korul fozi 200 ml vagy tobb kevesebb.

16:00 kor vagy kesobb gyumi kekszel vagy turoval vagy grizzel.200ml vagy tobb.

19-20 orakkor rizs repaval es husival.

22-23 orakkor tapszer 180-200 ml.

2009. szept. 17. 12:48
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaj azt elfelejtettem hogy reggeli tapszer utan meg nem lakik jol ezert egeszik 2 nagy szelet kenyer belsejet margarinnal es sajttal na meg az en teambol.meg valami sos kekszbol ami nincs kulsoleg sozva.a baba kekszet csak gyumibe vagy joghurtba fogadja el.ja a sajtot en is utojara kell adjam mert akkor nem eszik meg mast mert nagyon szereti a sajtot. :))
2009. szept. 17. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!