Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigantol helyett mi adható?

Vigantol helyett mi adható?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, nincs most Vigantol a gyógyszertárban. Ha Vigantolra van receptem, adnak helyettesítő D vitamint helyette? Vagy külön fel kell íratni? Vény nélkül tudtok D vitamint, ami olyan, mint a Vigantol?

2013. febr. 21. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Párom azt az infót kapta,h kivonják a forgalomból,neten nézz utána.
2013. febr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én most váltottam ki, két hét után sikerült. Azt mondta a patikus, hogy az egész vigantolt át cimkézték. A gyógyszertárban lehet kapni D-vitamint, amit a vigantol helyett lehet adni, napi egyet kell beadni ugyanúgy, csak egy kicsit húzós az ára. Kb:2000ft. Én is ezt vettem volna meg, ha nem sikerült volna kiváltanom.
2013. febr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én már kaptam, most váltottam ki a héten! Egy ideig tényleg nem volt. Nézz körül több gyógyszertárban, nem mindegyikben van még.
2013. febr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 5 hete született, persze sehol se volt kapható a Vigantol. Mikor már betöltötte a 2 hetet és kellett volna neki már adni, akkor vettem a Pharma Nord D-vitaminját. Patikus ezt ajánlotta a Vigantol helyett. Kis golyós kapszula, amit ki lehet szúrni és kinyomni belőle az olajat. Én védőnőtől kaptam kis fecskendőt, azzal könnyebb volt kiszívni belőle. Tényleg drága volt (1960Ft), de mindenképp akartam adni valamit és senki se tudta, mikor lesz megint kapható a Vigantol. Pár napja sikerült lecsapnom egy Vigantolra. :) Mindenhol azt mondták, hogy 1-2 darabokat kapnak csak és hamar elviszik őket. Másikat pedig megeszegeti a nagyobbik fiam. De érdemes szétnézni, hátha máshol kapni más fajta d-vitamint, míg nem jön a Vigantol.
2013. febr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2013. febr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nature & Vitality D3 Vitamin csepp

Igaz, hogy drágább, mint a Vigantol, de legalább beszerezhető, és jobban adagolható. ( 1 csepp= 500 NE).

2013. febr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!