Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hanyas eseten adhato tapszer...

Hanyas eseten adhato tapszer a 2 eves lanyomnak? Kapott egy fel oraja daedalonetta kupot! Sajnos az orvos csak delre er ide. Valami etellele probalkozzak es mivel?

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 08:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem szabad tápszert, tejterméket adni!

Hányás után fél órát ne adj neki enni inni!

Sok tea, szörp, Rostos üdítő, a lényeg igyon!

Főtt krumpli, főtt rizs magában!

Pirítós magában, ropi, keksz!

Diéta 2-3 napig.

2013. febr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Koszi szepen. Akkor repat sem ehet? Mondjuk egy zoldseglevest?

Fot hust kaphat?

Esetleg delikat teheto a rizsbe?

2013. febr. 26. 08:51
 3/10 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy nem tudom itatni, mert alszik, mivel egesz ejjel fent voltunk. Ha eppen felsir vagy hanyni kell neki, utana sem hajlando inni, mert tudja, hogy a viztol is hanyni fog.

Nagyon aggodom!

2013. febr. 26. 09:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Kortyonkent kell itatni. Fel óra, egy korty.
2013. febr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tejterméket egyáltalán nem lehet.A kajával várj,amíg nem kéri ő.A kisfiam szólt mindig,mikor már kért enni.Diétáznia kell.Rizs,sós vízbe főtt krumpli.Ropi,háztartási keksz kuki.Az én kisfiam első nap ezeket ette.Folyadékba hányás után 15-20 percig semmit ne adj,újra hánytatná.Ha eltelt ez az idő,akkor adj 1 kiskanálnyit.Keveset és ez bent is fog maradni.Jobban van már?
2013. febr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!

Sajnosnincs tul jol, ami kevest evett ebedre (fott krumplibol 5 kanal) mind kihanyta. Ujra kellett neki adjak hanyas ellen kupot. Hat ez sem volt konnyu, mert nagyon fel tole.Aztan nem akart inni kesobb sem, nehezen vegul ivott 30ml humana electrolitot. Fel harom ota alszik,mivel alig aludt ejjel 5orat. nagyon aggodom hogy teljesen ures a kis hasa.

Megegyszer koszonom Nektek!

2013. febr. 26. 15:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Az orvos volt kint nálatok?Kaját ne adj neki,amíg nem kéri.Lehet nem is esett jól neki.Én úgy szoktam,hogy kirakom a kisfiam elé és ha kér kiveszi.Első nap ropit,kukit szokott enni,ha kér,illetve háztartási kekszet.Mondjuk az én kisfiamon az ilyen hányós vírus úgy megy át,hogy 5-6x hányt 1-1,5 óra alatt és utána nem,Tehát ez még a "jobbik" eset.Jobbulást nektek!
2013. febr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Koszi aranyos vagy!

IGEN VOLT KINT AZ ORVOS 1ORA KORUL, MAR NAGYON FARADT VOLT A LANYOM. aZERT NEM FEKTETTEM LE, HOGY NEZZE MEG. AKKOR UGY TUNT JOBBAN VAN, AZTAN MIUTAN ELMENT HANYT.

dELUTAN ALMABAN ITATTAM, SZERENCSERE SIKERULT.

ESTE 7ORA KORUL EBREDT FEL, TELJESEN FELBORULT A NAPI REND AZ EJSZAKAZAS MIATT. EGYENLORE NEM HANYIK, EVETT 3 CIKK ALMAT, O KERTE. NEM IS EROLTETEM EVESSEL CSAK JOJJON MIELOBB MAR HELYRE.

2013. febr. 26. 20:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Szegényke.Nem lesz itt már semmi gond.Remélem az éjszaka sem volt gond.Probiotikumot szoktak ilyenkor adni.Normaflore,Pro+Kid.Jól aludt a kicsi?
2013. febr. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, hogy erdeklodsz.

Jol aludt ejszaka, de hanyas elleni kup nelkul nem mertuk lefektetni.

reggel is is oklondozott, aztan kapott ujabbat, hasmenese is van, de nem eros szerencsere. Ma mar szivesen evett is.

Kezd helyrejonni a dragam ugy tunik.

2013. febr. 27. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!