Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet már kapni Vigantolt...

Lehet már kapni Vigantolt Szabolcs-Szatmár vagy Hajdú Bihar megyében?

Figyelt kérdés

2013. febr. 27. 15:57
 1/9 sumergo ***** válasza:
A konkrét megyékben nem tudom, de mikor próbáltad venni? Mert egy darabig itt Vasban sem volt, de már van.
2013. febr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ezeket a megyéket én sem tudom pontosan de nálunk Komárom -Esztergom megyében időnként jön 1-2 üveggel a gyógyszertárba.Próbáld folyamatosan esetleg ha van ott ismerős gyógyszertáros megkérni, hogy rakjon el ha jön mert nem kapnak többet egyszerre. Ha nagyon nincs akkor nekünk az orvos a Vita-D Baby készítményt szereztette be. Azt mondta ugyanaz van benne csak kapszulában amit szét kell szedni és ki kell nyomni belőle az olajat. Recept nélküli és bár ezt sem olyan könnyű találni de volt amikor Vigantol nem. Sok sikert kívánok
2013. febr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hetente próbálgatom, de még mindig nincs itt nálunk. Remélem nemsokára lesz. :)
2013. febr. 27. 20:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én ma kaptam.(Hajdú-Bihar)
2013. márc. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hajdú Biharban én is kaptam!Kb:már 1hónapja
2013. márc. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
rendelj netről !
2013. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, akkor megpróbáljuk Debrecenben. Netről próbáltam, de nem találtam. Tudsz esetleg webáruházat ahol van? KÖszi! :)
2013. márc. 3. 08:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Én Létavértesen vettem,Debrecenbe sehol nem találtam,pedig sok gyógyszertárat kérdeztem.Mondjuk már 1 hónapja volt,azóta hátha van.
2013. márc. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
D3at igen
2013. márc. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!