Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok ilyen pihenőszéket?...

Használtok ilyen pihenőszéket? Ha hasfájós a babád, megnyugszik benne?

Figyelt kérdés

6 hetes bébinek akarunk venni, mert hasfájós és ha sír, akkor a babakocsiban ringatástól egyből megnyugszik. Van, hogy este sír, akkor már nem tudunk vele lemenni, ezért gondoltam ilyen székre, hátha ebben ringatjuk, és akkor megnyugszik kicsit.

Tapasztalatok?

[link]


2009. szept. 11. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
én ilyen drága pihiszéket nem vennék...nincs nekünk sima egyszerü pihiszékünk volt és nagyon bevált.abban is megnyugodott a kislányom,pedig csak 8000ft volt
2009. szept. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

a 10ezer forint körüli pihiszékekt nem lehet ringatni!!!

Most nem az ár a lényeg, hanem, hogy megnyugodjon a bébi! Olyan rohamok jönnek néha, amikor már mi sem bírjuk ringatni (pláne, ha 1 órán keresztül csak sír) Ezért kell olyan, amit hintáztatható, nem csak fekszik benne 'oszt jó napot!

2009. szept. 11. 11:21
 3/8 anonim válasza:
60%
Nekünk a Fisher Price Deluxe pihenőszékünk van.Rezgős és hintázhatós.Én áldom az Istent,hogy megvettük,mert az én kislányom imádja.Nagy segítség.Bár az én babóm nem hasfájós,de egész nap el tud benne lenni.Hasfájásra tudnám ajánlani az Espumisan szuszpenziót,minden etetés előtt 25 cseppet kell neki adni.Én születése óta adom neki,és egyáltalán nem fáj a pocija.
2009. szept. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát nekünk is Pierre Cardin pehenőszékünk volt, és lehetett ringatni, és csak 8000ft volt.

Én ilyet biztos nem vennék.

2009. szept. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez semmivel nem tud többet, mint a mi 6500 Ft-os pihenőszékünk.

Ja, ahhoz nincs szúnyogháló...

2009. szept. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A miénk is "csak" 8000,-Ft volt, de azt is lehet ringatni.

Ha fáj a pocija, inkább vegyél neki cseppeket.

2009. szept. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért mindenki a zsebedben turkál? A kérdésedre a válasz: nekünk ugyanilyen van, rózsaszín-szürke, a közvélemény megnyugtatására ajándékba kaptuk. Szereti a baba, többféleképp állítható, meg tudunk együtt vacsizni, amíg őkisasszonysága nézeget bennünket. Aludt már benne jóízűt, de általában rövidebb időre van benne. A ringatás mellé javaslom a halk, monoton duruzsolást a fülébe, nálunk bejött.
2009. szept. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Köszönöm, hogy Te a kérdésre válaszoltál!

Holnap vesszük meg, remélem szeretni fogja a bébi és majd mi is tudunk a Férjemmel együtt vacsizni, amíg a bébi ebben megnyugszik.

A cseppek semmit nem érnek, mindent próbáltunk már. Senkinek nem kívánok ilyen szenvedést! Rossz nézni, ahogy a 6 hetes kisfiam belilult arccal üvölt, mert annyira fáj neki a pocija!


Én sem értem, hogy mások miért a zsebemben turkálnak???

Nem az volt a kérdés, hogy 8 ezerért vegyek pihenőszéket, vagy 18 ezerért.

2009. szept. 13. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!