Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kertben miben van már kúszó-má...

Kertben miben van már kúszó-mászó babátok? Járóka? Babakocsi? Egyéb ötlet?

Figyelt kérdés
Hosszabb tartózkodásra gondoltam, amíg a nagytesó játszik mondjuk. Sajnos a karomban hamar megunja, a földre meg nem tenném le (melegebb időben sem), mert tuti lemászna a pokrócról.

2013. márc. 1. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyelőre a babakoisban amíg alszik, max 20 perc, utána kézben, a lányom is nagyon hamar megunja:(:(

Ötletem nincs, most "szenvedünk",mert csak mászna és mászna


REmélem valakitől kapunk valami jó tippet

2013. márc. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért nem teszed le? Akkor mi van, ha elmászik? Megfelelő ruházatban nyugodtan mászhat a földön!
2013. márc. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Utsó vagyok. Én simán letettem a babát, fűre, játszótérre, pláne a saját kertben.
2013. márc. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha jó idő van simán letenném, de azért 0-5 max 10 fokban nem biztos:(
2013. márc. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Egyrészt még hideg van, de ha melegebb lesz, akkor se hagynám ott a földön, amíg mondjuk beugrok valamiért a házba vagy a tesóval játszom, vagy mittudomén.

De lehet, hogy ellenne, még nem voltam ilyen szituban, úgyhogy lehet, hogy túlkomplikálom. :)

De most hajlok arra, hogy beruházzak egy akármilyen vacak járókába...

Tapasztalta kertes anyukák véleményét várom!! :)

2013. márc. 1. 13:43
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Miért nem teszed le? 10 fokban overálban simán letehető, nem értelek komolyan mondom. Ha bemész a házba, akkor arra a kis időre járóka. Egy járókában azonban nem tud rendesen kúszni-mászni, ahhoz pici a hely. Nem kell mindentől ennyire félteni, hadd fedezze fel a világot. A fűben semmi baja nem lesz! Tiszta a kertetek, nincsen tele kutyaszarral. Egy nagyobb gyerek is játszik a fűben, ül rajta, homokozik, stb.
2013. márc. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát izé ,én mobil cuccot használok ,méghozzá a kutya kerítést.Ez bővíthető és biztonságos,sőt a kutyasulira is azt használom ha viszem a gyereket. És nem drágább mint egy járóka.Ajánlom most húsvétkor akciós a fresibe,nyuszi karám vagy kölyök kutya karámként 6-8 elemes 8-10 000 Ft .

Leszúrható a földbe én a plédet is átszúrtam vele így fix volt az alja is ,mégis mobil.Mozgatom az árnyékba. Nyaralásra is viszem pl. horgászat mert elfér a kocsiban és tuti nem szaltózik a vízbe a gyerek.

[link]

később sokmindenre használható,virágos kerthez ,homokozó elkerítés és lefedés rá ...de el is adható Én pl bármikor vevő vagyok pedig van 3 garnitúra :)))

2013. márc. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

Én nem tudom de egy mászó babának nem elég a jároka tere. Én igaz nyáron voltunk lent anyosoméknél bizony letettem a földre hadd másszon. Nem lesz tőle semmi baja, de hadd fedezze fel a világot és tapasztalja meg. Hidd el, ha nem ismeri a füvet nem is nagyon fog a pokrócról lemászni tapasztalat jó pár alakalom kellett ehhez mire rájött arra, hogy a fű jó dolog. Akkor már bőven járt a lányom. Pesten élünk és na igen itt vannak helyek ahová nem szívesen tettem le a lányomat és ebből fakadóan a lányom nem nagyon ismerte meg a füvet. De mivel saját kertről beszélünk nem látom okát vastagabban felöltöztetve miért is ne lehetne most is hagyni hadd másszon.

Két éves kislány anyukája

2013. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amikor mászik az = azzal hogy mindent a szájába vesz ,füvet kavicsot és nem lehetsz olyan gyors mint Ő

ha már jár annyira nem köti le a majszolás ,mehet világba

2013. márc. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó, hát nem vagyunk egyformák. Nekem is volt mászó gyerekem, én megengedtem, hogy a füvön másszon. Kavics kajálást nem engedtem, pár szál fűtől kutya baja nem lesz. Nem vagyok egy agyonféltő anyuka, engem sem féltettek mindentől, egész jól helyt állok a világban és feltalálom magam bármilyen szituban...
2013. márc. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!