Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lábujjhegyen járás. Van okom...

Lábujjhegyen járás. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lányom 8 hónaposan állt fel először, és

9 hónapos kora óta lépeget bútorok mellett. A problémám, hogy a nap 90%-át lábbújegyen tölti. Néha lerakja a talpát, ha éppen valamit fog a 2 kezében az ágynak támaszkodva. Mondtam a gyerekorvosunknak, Ő csak annyit mondott, hogy kinövi és ne aggodalmaskodjak.

Volt valaki hasonló helyzetben? Ne hagyjam magam és keresek egy szakembert? Vagy tényleg kinövi?

Neten olvastam jót és rosszat is:(


2013. márc. 1. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Én még oviban is lábujjhegyen jártam Kinőttem, semmi probléma nem volt, ne aggódj:)
2013. márc. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy gond lenne. Az én lányom is 8 hónaposan állt fel, 2 hét múlva már lépegetett bútorok mellett, és ő is szinte csak lábujjhegyen tette. Hónapokig így ment. Most 13 hónapos, még egyedül nem megy, de úgy 2 hónapja egyre ritkább ez a lábujjhegyezés.
2013. márc. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én fiamnak is volt ilyen időszaka, elég rövid. 4 éves lesz, egyáltalán nem jár már úgy. Unokanővére több ideig járt úgy, de 4 éves korára ő is elhagyta, néha látom úgy közlekedni.

Sok baba mikor elkezd járni, megjön a kis esze, nagyobbnak szeretne látszani, akkor könnyen rákaphatnak erre. De tényleg ne aggódj! Gond akkor lehet, ha nem tud CSAK lábujjhegyezni! Akkor lehet gond az achilles-ínnal.

2013. márc. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!