Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák? Ti min spóroltok?

Anyukák? Ti min spóroltok?

Figyelt kérdés
Mennyi a kiadás egy hónapban a babátokra? Mit mennyiért vesztek meg kb?
2013. márc. 1. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Pelenkán mert azt kuponozom a Dm.-ben.Ruhákat a tescoban veszek amikor nagy leértékelés van.Most vettem nyárra például 3 darab napozót 4 ezer forint helyett 1200 forintért.egy hónapban ami elmegy az kb 20 ezer nagyjából.Mert kell tejpép,tápszer,néha üveges gyümölcs,kence fice stb.
2013. márc. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gabszem ***** válasza:
Pelenkát DM-ben veszem 25%-os kuponnal vagy amikor valami jó akció van a Tescoban, Auchanban. Bébiételeket ritkán veszek, azt is vagy kuponra vagy ha valahol akciós. A legolcsóbb, akciós popsitörlőt vesszük, a ruhákat legtöbbször a Tesco-ban vesszük, de ott az leértékelt ruhák közül, nagyon olcsón lehet pl. body-t, rugdalózót venni.
2013. márc. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Gyönyörűséges ***** válasza:

Pelenkat kuponnal, torlokendot akciosan.

Ruhakat hasznaltan bababorzevol, ujat tescoban akciosan.

En fozok, nem eszik bebi kajat.

Zoldseget, gyumolcsot termeloi piacrol veszem.

Mi ezeken sporoljuk a legtobbet.

Havi 10-15ezer kb.

2013. márc. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pelenkát szintén kuponnal dm-ben. Törlőkendőt is onnan, kupont mindig küldenek, mert regisztráltam a bababónusz programba. Nagyobb gyereket nem viszek vásárolni, egyedül járok, felírom amit kell és csak azt veszem meg. Ritkán járok vásárolni, akciós cuccokat szoktam megnézni az újságokban.

Babakaját nem nagyon veszek, vettem, főzök. Max. tejpépet.

Túrókrémet is házilag csinálom, jobban szeretik mint a boltit. Van kertünk, sokmindent megtermelek (erkélyen is lehet nagy cserepekben sokmindent). Kistermelői piacon veszem meg, amikor idénye van, amit nem termelek meg: karfiolt ősszel vettem, lefagyasztottam, ma karfiol leves volt. :)

Ruhákat vatera, teszvesz, turi, börzék. Újat kínaiban. Játékra alig költünk, elsőnél megvettük azok vannak. Amikor már vmi nem kell, eladom: babakocsi, mellszívó, ilyenek, abból ismét be lehet vásárolni ami fontos.

2013. márc. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mosható pelenka és törlőkendő. Máson nem spórolunk jobban, mint előtte.
2013. márc. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
már úgy értem, hogy baba előtt
2013. márc. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kimaradt: havi összkiadásunk 150 ezer Ft, (pár hónapon keresztül vezettem, tételesen összeírva). Ezen felül pedig minden hónapban van valami "rendkívüli" ami átlagban 20-50 ezer Ft között mozog
2013. márc. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a tápszeren :D ok, nem emiatt anyatejes, de az. barátnőm gyereke tápszeres és egy vagyont elköltenek tápszerre.


pelust a rossmannban veszem akciósan babakártyával és 10%os kuponnal. most pont van akció 9 csomag pelus van itthon :)

2013. márc. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
en olcso pelenkat hasznalok ,mert nekunk bevallt. nemveszek tejpepet,hanem en csinalom a kasat neki.de nekem mondjuk mar tehentejet iszik...ugyh lenyeibe ezen is sporolunk ,olcsobb mint a tapszer. uveges bebietelt sem veszek,azt is eltudod otthon ugyanugy kesziteni. torlokendo helyett nedves textil pelenka. popsikrem csak ha piros a segge. testapolo csak akkor ha kivan szaradva a bore.
2013. márc. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!