Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kipakolja a szemetest?

Kipakolja a szemetest?

Figyelt kérdés

A ti babátok nem rámolja ki a szemetes kukát? Már nem győzöm eltenni, most éppen egy széken van egy sarokban, mert sajna a szekrényben nincs hely, hogy betegyem és bezárjam, de állandóan ott ágaskodik, nyitogatja.

Az udvari kuka is a kedvence, de azt még szerencsére nem éri fel.

Vagy esetleg lehet kapni kukára gyerekzárat (bár a szekrényen is utálom, mert nekem is olyan macerás kinyitni)?

A pelusosat meg ahányszor bemegy a kisszobába ahol pelenkázni szoktam, annyiszor pakolja ki, igaz egyenként be vannak zacskózva.

Ti tudtok valami jó megoldást? Vagy csak az én kisfiam ilyen kis kukabubus?


2013. márc. 1. 17:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudom elzárni a szemetest.A kisfiam is "kukabúvár".
2013. márc. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Huncut a gyerek:):):)
2013. márc. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is kukázik a kis csajszi. Szerencsére van kamra és oda beraktuk a kukát. De a használt pelusos vödör is kedvence ám. Azt is mindig pakolni kell előle. A szekrényekben meg sosem maradnak meg pár percnél tovább a ruhák. Mindent zárni kell. Majd kinövi, életkori sajátosság :-)
2013. márc. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem mehet be a konyhába ahol a kuka van nálunk így kipakolni sem tudja, a peluspelenkát felszámoltam mikor akkora lett, hogy már kinyitotta.
2013. márc. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Jó nektek,hogy ilyen problémáitok vannak.Én már alig várom,hogy elinduljon,de egyenlőre még kúszni sem hajlandó 6 hónaposan.
2013. márc. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez általában az összes gyereknél így van. Nálunk menő még a konyhaszekrényből az edényeket kipakolni, pedig már 21 hónapos a lányom :)
2013. márc. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az egyik első szava a "kuka" lett, mert mindig mondtuk neki, hogy "Ne kukázz!" :) Már rég tudja, hogy nem szabad, de ha úgy gondolja, hogy nem látjuk, azért még mindig odaoson néha. De a kuka jellegzetes zörgő hangjára mindig felfigyelünk, és amikor meglátja, hogy látjuk őt, bűnbánó arccal elvigyorodik, abbahagyja, és fejcsóválva mondja, hogy "kuka nem!" :)
2013. márc. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Azért megnyugtató, hogy nem csak az enyém ilyen kis kukabúvár :).

A szekrényeket, fiókokat nekem is ki szokta pakolni, de az nem zavar, visszapakolom, de azt nem szeretem ha a kukában kotorászik.

Tulajdonképpen csak a hűtőn van nálunk gyerekzár, meg az éjjeli és előszoba szekrények ajtóval a fal felé vannak fordítva (marha szép látvány) :).

Néhány fiókról pedig leszereltük a fogantyút, mert egy vagyon lett volna az összesre gyerekzárat tenni.

2013. márc. 1. 17:58
 9/14 A kérdező kommentje:
Kedves 5. válaszoló, te meg ne aggódj, nincs még lekésve semmiről. Mindig azt várja az ember, hogy nagyobb legyen, többet tudjon, aztán nem győzi kapkodni a fejét, olyan gyorsan nőnek. Minden kornak megvan a maga szépsége :).
2013. márc. 1. 18:00
 10/14 anonim ***** válasza:

nálunk fordítva volt, ő mindent beledobált :) látta hogy néha beledobok valamit, azt még nem tudta hogy csak szemetet, így elkezdte beledobálni a játékait :) ami nem fért be, azt rátette a tetejére :D

egyszer le is fotóztam :)

[link]

2013. márc. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!