Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája odakint...

Akinek a babája odakint supinált cipőt hord, bentre adtok rá cipőt?

Figyelt kérdés
Rengeteget járkál bent a babám, nemtom, hogy kéne e a lábára bentre cipő. De elég drágák ezek.
2013. márc. 1. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
én adok rá, de nem vettem, hanem egy simai kínai cipőre rakattam cipésszel és így csak 600ft-tal kellett többet fizetni...
2013. márc. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bent szupinált szandált hord. Télre nem vettem neki kintre is szupi cipőt, mert alig napi 1-1,5 óráért, amit kint tölt szerintem nem érdemes. Viszont a tavaszi cipőben szupináltat néztem neki, bentre meg marad a szandi. Amúgy lehet kapni szupinált talpbetétet is vagy ahogy az előző írta a cipész is jó megoldás.
2013. márc. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak, mikor elindult hordania kellett a lakásban is, orvosi utasításra is. Akkor szép idő volt, volt egy kinti és egy benti szandálja (Salus, neki az vállt be). Ősszel bent szandált hordott, kint zárt cipőt. Aztán mikor helyrejött a lába, nem kellett neki.


Nincs Egészségpénztári kártyátok. Ezek gyógycipőnek vannak minősítve, és pl a Salust tuti el lehet számolni EP kártyára is.

2013. márc. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Végül lett benti supi szandija, mert kintre való cipőt nem tudtuk a lábára adni annyira merev neki. Így most itthon használja, s egy hét múlva megyünk venni neki.


De valóban bent többet van lábon, mint kint lenne. De valószínű kintre is supi lesz. De utána nézek a betétnek.

2013. márc. 2. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!