Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a mai programotok ilyen...

Mi a mai programotok ilyen szép időben?

Figyelt kérdés
:)
2013. márc. 2. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:
kisétálunk a teniszpályára ahol az apukája először idén kint teniszezik.majd felmegyünk mamiékhoz húslevest enni.délutánt még nem tudom.nektek?
2013. márc. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7 hónapos kislányom és az apukája még szundítanak,de ha felkelnek sétálunk egyet,aztán 2-re vendégégbe vagyunk hivatalosak,a barátaikhoz,nekük is most van babájuk,2 héttel idősebb a lányomnál.Terv szerint ott vagyunk egészen estig.Holnap átmegyünk anyósomékhoz.
2013. márc. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mivel ilyen szép idő van, elmegyünk valahová ebédelni a belvárosba és kicsit sétálgatunk a Duna-parton. :)
2013. márc. 2. 10:36
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi anyumékhoz megyünk ebéd után falura:) Ott van szép nagy udvar, el tudnak játszani a gyerekek és én is tudok pihenni egy kicsit:)

4 és 1,5 évesek, illetve a pocaklakó 30 hetes.

2013. márc. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok:mennyi idős a babótok?
2013. márc. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát mi csak sétálgatunk! Sajna rokonok mesze laknak így ez kilőve! És hiába lakunk Pesten normális játszótér nincs a közelben!:)
2013. márc. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi játszótérre megyünk ha felkelt a hölgy és megebédelt. Ott leszünk, ameddig bírja, aztán itthon fogunk bohóckodni.

19 hónapos a leányzó.

2013. márc. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kislányunk 2 éves lesz, annyira már nem baba. :)
2013. márc. 2. 16:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem még csak a hasamban van a gyerkőcöm, azaz a gyerkőceim, 3-as ikrek, de az unokahúgomra vigyázok sokat...amikor szép az idő, lemegyünk a parkba, vagy otthon a kertben játszunk egy jót, vagy csak sétálunk.
2013. márc. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!