Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hasfájós 7 hetes babámnak...

A hasfájós 7 hetes babámnak Sinlac-ot írt fel a dokinő. A dobozon az áll, hogy 4 hós kortól. Adta már valaki ilyen korán a babájának?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:

szia,

szerintem még ne adj neki,bár nagyon jó a sinlac(tejmentes pép,nagyon tápláló,magas vastartalommal,ha esetleg vérszegény a babád,akkor szokták javasolni) ,de egy 7 hetes babának még korai lenne pépet ennie.

nekünk is felírta a doktornö,de 4 hónapos korától.

hasfájásra inkább próbáljátok az espumisant,nekünk az használt

2009. szept. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hasfájásra ajánlom az Infacol cseppet, etetés előtt kell beadni mindig. Nálunk csak ez vált be.
2009. szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ezeket már használjuk, de a görcsöket nem oldják. A pépet azért írta fel a doktornő, mert szerinte hirtelen hízott sokat a törpikém és úgy gondolja, hogy ezzel kiválthatjuk némileg a tápszert.

Eddig ma 2 etetésre adtam neki, de éhes maradt szegénykém. Szerintetek úgy jó, hogy 120 ml eszik és abból 30 ml a sinlac?

A dokinő azt mondta, hogy 60-60 legyen. Elsőre úgy adtam, de 3 órán át ordított az éhségtől. :-)

2009. szept. 11. 21:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez azért durva!!! Nagyon korai még szegénykének!!!

Ha a doki azt mondja, 4 hónaposan pörit egyen nokival, akkor azt is beletömöd?!?!?

2009. szept. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bármit, csak ne fájjon a pocakja. :-)
2009. szept. 12. 01:47
 6/6 anonim válasza:

Szia,


Az én fiam is ilyen korában kezdte el enni, teljesen mgegjavult a pocija, de eltelt 3,4 nap mire a javulás beállt. Illetve mellette a PEPTI 1 tápszert itta, néha ebbe istettem egy evőkanál Sinlacot.

2009. szept. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!