Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 4hónapos babátok menyit...

A 4hónapos babátok menyit kell fel éjszaka?

Figyelt kérdés
Az èn fiam 5-6szor is fel kell cicizni.
2013. márc. 3. 08:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
3-4
2013. márc. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ennyi idösen egyik sem kelt már.

ez szerintem nagyon változó.

2013. márc. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Este 9 től, reggel fél8,8ig alvás van, igaz ő tápszeres és kislány.
2013. márc. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 1 hónapja,pedig előtte csak 1 nagyon ritkán max 2 alkalommal ébred :(
2013. márc. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2-szer ébred, egyszer 1 óra után, egyszer pedig 4-5 óra körül.
2013. márc. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az 5-6 nagyon sok, lehet hogy nem elég a tejed, vagy pedig nem laktató. Beszélj védőnővel.
2013. márc. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az enyém is annyiszor kel, de volt hogy 10-12 alkalommal, bár nem evett mindig, de csak cicni tudott visszaaludni. 1 évesen abbahagyta a cicizést, onnantól át is aludja az éjszakát este fél9től reggel8ig,moist lassan 2,5 éves.

A kicsi 6 hónapos, ő is rengetegszer kel éjszaka.Van tejejm bőven, és szépen hízik is, 3,8 kg-val született most kb 7,8 körül van

2013. márc. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tápszeres a fiam, este 8-tól legalább reggel 6-ig alszik egyhuzamban.
2013. márc. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A tejjel semmi gond egészen addig amíg hízik ,gyarapodik a kicsi. Nem tudom miért kell sok kismamának ez miatt teli beszélni a fejét és utána arra bíztatni,hogy tápszert adjon a gyereknek csak azért,hogy átaludja az éjszakát! A kicsi ilyen, lehet csak nyugtatásként kell neki a cici, vagy mert anyukát akarja vagy közelségre vágyik, vagy szomjas..... ezer dolog lehet ,ettől még nem kell azt mondani,hogy nincs elég teje.

Az én 4 hónaposom is éjjelente 5-7 vagy több alkalommal is cicit kér és még bőven spriccel a tejem mikor elengedi nappal is, azzaz laktatja. Vidám ,mozgékony baba aki megfelelően gyarapszik 4hónapos és 6600g és 69cm.

Az egyik barátnőm ugyan ez miatt ad tápszert is a picijének ,mert anyósa tele beszélte a fejét,hogy kevés a teje és kell neki tápszer.Pedig elég lenne az ő gyerekének is az anyatej hiszen szopi után még fejni is tudna.


Nem eszik nappal kevesebbet? Mert az én kicsimme1 hónapja csinálja ezt ,mert nappal minden más fontosabb neki az evésnél így este pótolja a kimaradt adagokat. Illetve mostmár sokat fejlődik,hiszen ő is átfordult hátról hasra.

2013. márc. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Tápszert semmi kép nem adok még neki, míg van tejem, szépen gyarapszik de, amúgy 3-4 nappal kezdte el, hogy sokszor felébred, mert eddig 2 max 3 szór ébredt. Van, mikor csak cicizik most de, van hogy jóízűen eszik. Nappal is rengeteget eszik. Meg is látszódik, mert 3-4 óránkét tele van pisivel a pelus. Szépen gyarapszik meg is, van elégedve a gyerekorvos.

Jan.29. én 5690g 58,5cm volt és Február 26.án 6220g 62 volt.

2013. márc. 3. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!