Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Júliusban született kisbabátok...

Júliusban született kisbabátok mit tud már? Miket eszik, iszik? Fogacskák vannak már?

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Juli 5-én született. második baba, ezt hozzá teszem mert szerintem ez nem mindegy.


már 2 hónapja kúszik eszeveszettül, de nem tud mászni. felülni sem tud önállóan, néha megültetem (nem szeretem ezt csinálni) akkor megül elég sokáig. de feláll mindnehol egyedül, és lépeget a kanappé mentén. Ez nem túl jó, és valahogy próbálom elérni, hogy a mászás legeyen inkább szemelött, de az most már nem érdekli.

integet és rázza a fejét ha mi is csináljuk. (persze nem tudatosan, csak utánoz)

van 2 foga, de enni csak püreset adok neki még. inni vizet és tápszert iszik.



amúgy ebben a korban ekkor kezdenek el a babák térdelni, mászni, és ülni.

ekora az egyetlen amit már tudni kell az a forgás minen irányba. ami esetleg jó ha csinálja már az a kúszás.


elsö lányom nem volt ilyen gyors, ö végig ment minden mozgásfejlödési ugráson, sokkal jobb árzés volt. most izgulok, hogy mi lesz a mászással.

2013. márc. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kifiam Július végén született. Már elég sok mindent eszik a zöldségek közül, gyümölcsök, húsi.

Pörög forog oda vissza, kúszik körbe, hátra és előre is próbálgatja már.

Négy foga van már alul, felül nagyon nehezen jön ,mert vastag az ínye.

Nálatok kedves kérdező?:)

2013. márc. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mi július 18.án láttuk meg a napvilágot!:)

Kúszunk elég ügyesen.Ülni még nem tudunk,már 4kézlábra áll.Forog mindenfele!Enni csak gyümölcsöset eszünk!Még mindig nagyon igényli a tápszert :(

2013. márc. 4. 13:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én babám júli 16-án született.Már ül,négykézlábra áll,kúszik és pörög minden irányba.Reggel és este szopizik,délben zöldséget kap hússal,délután gyümölcsöt.Tegnap kapott először joghurtot.Nagyon izlett neki.Ja,és még nincs foga!:)
2013. márc. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Július 5.-én született a kisfiam.4 foga van,jön az 5.1 hónapja mászik,önállóan kiül,a kúszást kihagyta.:-) tegnap feltérdelt a kiságyban.Anyatejet már nem kap,reggeli és vacsi tápszer,ebédre főzeléket eszik.uzsi és tízórai változó.Odaadom neki a kiflit,és szívesen csócsálja.

Mikor meglátja a macskát,azt mondja hogy "cic". Állandóan gagyarászik,be nem áll a szája. :-)

Az éjszakát végig aludja szerencsére.este 9-től reggel 7-8-ig nyikkanás nélkül.

2013. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Júl.13án szültetett. Második gyerek, tesó itthon van ezért elég gyors a mozgásfejlődése. 5,5 hónapos kora óta kúszik, 6 hónaposan elkezdett mászni. Egy hónapja ül egyedül, három hete feláll, most kezd lépegetni a kanapé mellett. 2 étkezést már általában kiváltunk, ebédre főzelék, uzsira gyümi, amúgy a többi étkezés tápszer, sajnos még éjjel is felkell enni. Eddig három foga jött ki, most jön a negyedik.
2013. márc. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!