Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkezdtem a 6 hónapos fiamnál...

Elkezdtem a 6 hónapos fiamnál a hozzátáplálást, kapott már almát, barackot, almát barackkal keverve. Most sütőtököt adtam neki almával, mi jöhet még?

Figyelt kérdés
Az érdekelne még, hogy minden esetben kell nekik utána folyadék?Ő nem akar vizet inni,kínáljam meg cicivel?attól félek, hogy mivel kis mohó még abból is sokat szív.nem teheli meg a gyomrát?Hogy csináljátok?
2009. szept. 12. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Adhatsz banánt is. Banán almával, barackkal, egyelőre ezek bőven elegendőek (azokkal, amiket kapott már). Hidd el, ő nem unja :o)

Én mindig megszoptattam gyümi után.

2009. szept. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ilyenkor sokat szopizik,mert attól tartok, hogy mohó lesz.Nem fog fájni a hasa?
2009. szept. 12. 15:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha nem akar még inni, de azért kínálgasd. Szerintem nyugodtan szopiztathatod, az én kisfiam csak akkor kért cicit is a gyümölcs után, ha tényleg szomjas volt.
2009. szept. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

amakorte-milupas az nagyon jo (dmben negy db ilyen desszert), almatok+korte, almatok+barack, almaszilva,

a bebim 6 hós, és egy hetes, a mostani favoit az almabarack+pulykahusi


vizet az enyem is ritkan iszik, de azert 5-10 mili lemegy.

2009. szept. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!