Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Béreltetek légzésfigyelőt,...

Béreltetek légzésfigyelőt, vagy csecsemőmérleget? Mik a tgapasztalatok?

Figyelt kérdés
Találtam egy honlapot, jónak tűnik, szerintetek érdemes? Megéri kölcsönözni?

2013. márc. 5. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:

linkeld be.


Mi mind2tőt vettük, de a mérleggel ugyanugy jöttünk ki mintha kölcsönöztük volna.

2013. márc. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Légzésfigyelőt vettünk, mérleget béreltünk. Azt hiszem 2500 ft/hó volt. De ez már lassan 3 éve volt
2013. márc. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az oldalon ahol néztem a légzésfigyelő 8000/3hó, a mérleg 5000/3hó.
2013. márc. 5. 19:15
 4/9 anonim ***** válasza:

Légzésfigyelőt 15ért már lehet venni. Ha ugy nézd akkor ha 6hós koráig kölcsönzöl akkor ugyanott vagy.

Mérleg 15ért van kb. Sztem azt is megéri inkább venni.

2013. márc. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mérleget nem vettünk, csak béreltünk. 1500 Ft volt egy hónapra a közeli patikában. Nekünk 2 hónapig kellett csak, onnantól tisztán tápszeres volt, nem kellett mérlegelni. A védőnő meg jött rendszeresen mérni.

Légzésfigyelőt viszont vettünk, 2 az egyben, bébiőr is. A bébiőr részt még most is használom, pedig már 2 éves. Így ez megérte.

2013. márc. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 porcukormókus ***** válasza:

Legzesfigyelot nem berelnek ennyiert a helyedben, hiszen azt feleves koraig biztosan hasznalni fogod, ha nem tovabb.

Merlegert meg igazabol egy forintot sem adnek ki. En legalabbis nem hasznaltam egyik babamnal sem. Es ha szoptatni szeretned a babadat, raadasul igeny szerint, akkor Neked sem tanacsolom a mericskelest, tok felesleges! :)

2013. márc. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

mérleget nem érdemes venni

az elején van értelme, amíg beindul a tejcsi


én 2 hónapra béreltem 4000ért, de csak akkor rendeltem meg meg mikor láttuk, hogy nehezebben indul be a tej és a babám nem hízott rendesen


így láttuk, hogy mennyit szopizik és mennyivel kell kiegészíteni

másfél hónapig használtuk

de a 2. hét elején már növekedésnek indult és a tejcsi is beindult


légzésfigyelőt vettünk, annak csak van egy élettartama, meg árban is jobban jön ki

13 hónapos a babám, de még alatta van, persze lassan már kiveszem


kérdezd meg, hogy mérleget tudsz e már telefonálás után másnap kapni

nekem még aznap megvolt mikor kértük

2013. márc. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi mind kettőt béreltük! A mérleg árára már pontosan nem emlékszem, mert az már elég régen volt. 1 hónapos koráig használtuk. Légzésfigyelőt kölcsönöztük. 1 hónapra 2500, 2 hónapra 5 ezer, milyen meglepő :)! 3 hónapra 7 ezer forint.
2013. márc. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Belinkelem:


[link]


Köszönöm a válaszokat. Még van időnk, csak a tapasztalatokra voltam kíváncsi. :)

2013. márc. 6. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!